2
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali23 godzin 23 minut 44 sekund temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali23 godzin 25 minut 31 sekund temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 8 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 12 dni temu
No i fajnie :)
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 12 dni temu
Będzie
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 13 dni temu
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 13 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku.

Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku. Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Minął pierwszy tydzień przygotowań. Zespół przygotowuje się, jak zawsze, na obiektach OSiR Dzierżoniów. Oprócz stałej kadry, trenerowi Soczewskiemu prezentują się kolejni zawodnicy, jednak jak na razie żaden z nich nie spełnił oczekiwań. Na poniedziałkowych zajęciach zameldowało się 24 zawodników w tym 4 bramkarzy.

Rozpoczynając od golkiperów. Jak już informowałem wczoraj, dobra wiadomość, przynajmniej na pół roku zostanie jeszcze w naszej drużynie Dominik Spaleniak, chyba, że w ostatniej chwili trafi się oferta z wyższej ligi. Druga dobra wiadomość to taka, że do Lechii wraca Michał Skaskiewicz, który będzie walczył z Dominikiem o miejsce między słupkami naszej bramki. Krzysztof Słonecki będzie już pełnił tylko rolę trenera młodszych kolegów po fachu. Na poniedziałkowych zajęciach z bardzo dobrej strony pokazał się też Szymon Stec, 19-letni bramkarz Zagłębia II Lubin, który zaliczył w minionym sezonie dwa występy w III lidze.
Spośród zawodników, którzy reprezentowali nasze barwy wiosną, w zajęciach udział wzięli : Filip Barski, Marcin Buryło, Grzegorz Borowy, Damian Szydziak, Paweł Juźwik, Szymon Brzezicki, Damian Korkuś, Paweł Słonecki, Ernest Terpiłowski i Kamil Lechocki, choć jemu po rozgrzewce odnowił się uraz z końca sezonu i trening spędził na rozciąganiu.
Zabrakło : Piotra Pietkiewicza (egzaminy na uczelni), Patryka Paszkowskiego (urlop), Macieja Tomaszewskiego (testy w Ślęzie Wrocław), Jakuba Smutka (powrót do Gromu Witków), Pawła Muszyńskiego (praca), Kacpra Izydorskiego (powrót do Miedzi Legnica) i oczywiście Damiana Niedojada (transfer do Rozwoju Katowice).
Z wypożyczeń powrócili i brali czynny udział w treningu : Bartek Tomkiewicz (Bielawianka), Maciej Aleksiuk (Śląsk Wrocław) oraz Kamil Śmiałowski (KS Walim).
Wśród zawodników, którzy prezentowali się trenerowi Soczewskiemu dało się zauważyć anonsowanego wcześniej przeze mnie Mateusza Fitasa z Zachodu Sobótka (Liga Okręgowa) oraz braci Orzechowskich (Polonia-Stal Świdnica), pozostali zawodnicy to także przedstawiciele niższych lig, nie tylko lokalnych, bowiem był zawodnik Konfeksu Legnica oraz Polonii Słubice.
Za jakiś czas kolejna porcja informacji z przygotowań. Kibice mogą na własne oczy oglądać zajęcia przy Strumykowej, bowiem drużyna trenuje codziennie o godzinie 18.00. W sobotę o godzinie 14.00 odbędzie się pierwsza gra kontrolna. Lechici sparują z beniaminkiem III ligi – Foto-Higieną Gać.
Tekst dzięki uprzejmości nieoficjalnego serwisu internetowego klubu 
 http://lechia.infoddz.pl/
Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku. Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów
Komentarze
  • OP
    o 17:29

    Kiedy bedzie znajomy sklad na przyszle mecze??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl