2
Super impreza
Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie0 miesięcy 11 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy0 miesięcy 20 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala1 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”1 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 18 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany1 miesięcy 23 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą1 miesięcy 23 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku.

Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku. Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Minął pierwszy tydzień przygotowań. Zespół przygotowuje się, jak zawsze, na obiektach OSiR Dzierżoniów. Oprócz stałej kadry, trenerowi Soczewskiemu prezentują się kolejni zawodnicy, jednak jak na razie żaden z nich nie spełnił oczekiwań. Na poniedziałkowych zajęciach zameldowało się 24 zawodników w tym 4 bramkarzy.

Rozpoczynając od golkiperów. Jak już informowałem wczoraj, dobra wiadomość, przynajmniej na pół roku zostanie jeszcze w naszej drużynie Dominik Spaleniak, chyba, że w ostatniej chwili trafi się oferta z wyższej ligi. Druga dobra wiadomość to taka, że do Lechii wraca Michał Skaskiewicz, który będzie walczył z Dominikiem o miejsce między słupkami naszej bramki. Krzysztof Słonecki będzie już pełnił tylko rolę trenera młodszych kolegów po fachu. Na poniedziałkowych zajęciach z bardzo dobrej strony pokazał się też Szymon Stec, 19-letni bramkarz Zagłębia II Lubin, który zaliczył w minionym sezonie dwa występy w III lidze.
Spośród zawodników, którzy reprezentowali nasze barwy wiosną, w zajęciach udział wzięli : Filip Barski, Marcin Buryło, Grzegorz Borowy, Damian Szydziak, Paweł Juźwik, Szymon Brzezicki, Damian Korkuś, Paweł Słonecki, Ernest Terpiłowski i Kamil Lechocki, choć jemu po rozgrzewce odnowił się uraz z końca sezonu i trening spędził na rozciąganiu.
Zabrakło : Piotra Pietkiewicza (egzaminy na uczelni), Patryka Paszkowskiego (urlop), Macieja Tomaszewskiego (testy w Ślęzie Wrocław), Jakuba Smutka (powrót do Gromu Witków), Pawła Muszyńskiego (praca), Kacpra Izydorskiego (powrót do Miedzi Legnica) i oczywiście Damiana Niedojada (transfer do Rozwoju Katowice).
Z wypożyczeń powrócili i brali czynny udział w treningu : Bartek Tomkiewicz (Bielawianka), Maciej Aleksiuk (Śląsk Wrocław) oraz Kamil Śmiałowski (KS Walim).
Wśród zawodników, którzy prezentowali się trenerowi Soczewskiemu dało się zauważyć anonsowanego wcześniej przeze mnie Mateusza Fitasa z Zachodu Sobótka (Liga Okręgowa) oraz braci Orzechowskich (Polonia-Stal Świdnica), pozostali zawodnicy to także przedstawiciele niższych lig, nie tylko lokalnych, bowiem był zawodnik Konfeksu Legnica oraz Polonii Słubice.
Za jakiś czas kolejna porcja informacji z przygotowań. Kibice mogą na własne oczy oglądać zajęcia przy Strumykowej, bowiem drużyna trenuje codziennie o godzinie 18.00. W sobotę o godzinie 14.00 odbędzie się pierwsza gra kontrolna. Lechici sparują z beniaminkiem III ligi – Foto-Higieną Gać.
Tekst dzięki uprzejmości nieoficjalnego serwisu internetowego klubu 
 http://lechia.infoddz.pl/
Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku. Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów
Komentarze
  • OP
    o 17:29

    Kiedy bedzie znajomy sklad na przyszle mecze??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl