2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa23 godzin 58 minut 39 sekund temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 2 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 7 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 10 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 11 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 13 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 17 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 19 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 21 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 25 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku.

Lechiainfoddz

Minął pierwszy tydzień przygotowań. Zespół przygotowuje się, jak zawsze, na obiektach OSiR Dzierżoniów. Oprócz stałej kadry, trenerowi Soczewskiemu prezentują się kolejni zawodnicy, jednak jak na razie żaden z nich nie spełnił oczekiwań. Na poniedziałkowych zajęciach zameldowało się 24 zawodników w tym 4 bramkarzy.

Rozpoczynając od golkiperów. Jak już informowałem wczoraj, dobra wiadomość, przynajmniej na pół roku zostanie jeszcze w naszej drużynie Dominik Spaleniak, chyba, że w ostatniej chwili trafi się oferta z wyższej ligi. Druga dobra wiadomość to taka, że do Lechii wraca Michał Skaskiewicz, który będzie walczył z Dominikiem o miejsce między słupkami naszej bramki. Krzysztof Słonecki będzie już pełnił tylko rolę trenera młodszych kolegów po fachu. Na poniedziałkowych zajęciach z bardzo dobrej strony pokazał się też Szymon Stec, 19-letni bramkarz Zagłębia II Lubin, który zaliczył w minionym sezonie dwa występy w III lidze.
Spośród zawodników, którzy reprezentowali nasze barwy wiosną, w zajęciach udział wzięli : Filip Barski, Marcin Buryło, Grzegorz Borowy, Damian Szydziak, Paweł Juźwik, Szymon Brzezicki, Damian Korkuś, Paweł Słonecki, Ernest Terpiłowski i Kamil Lechocki, choć jemu po rozgrzewce odnowił się uraz z końca sezonu i trening spędził na rozciąganiu.
Zabrakło : Piotra Pietkiewicza (egzaminy na uczelni), Patryka Paszkowskiego (urlop), Macieja Tomaszewskiego (testy w Ślęzie Wrocław), Jakuba Smutka (powrót do Gromu Witków), Pawła Muszyńskiego (praca), Kacpra Izydorskiego (powrót do Miedzi Legnica) i oczywiście Damiana Niedojada (transfer do Rozwoju Katowice).
Z wypożyczeń powrócili i brali czynny udział w treningu : Bartek Tomkiewicz (Bielawianka), Maciej Aleksiuk (Śląsk Wrocław) oraz Kamil Śmiałowski (KS Walim).
Wśród zawodników, którzy prezentowali się trenerowi Soczewskiemu dało się zauważyć anonsowanego wcześniej przeze mnie Mateusza Fitasa z Zachodu Sobótka (Liga Okręgowa) oraz braci Orzechowskich (Polonia-Stal Świdnica), pozostali zawodnicy to także przedstawiciele niższych lig, nie tylko lokalnych, bowiem był zawodnik Konfeksu Legnica oraz Polonii Słubice.
Za jakiś czas kolejna porcja informacji z przygotowań. Kibice mogą na własne oczy oglądać zajęcia przy Strumykowej, bowiem drużyna trenuje codziennie o godzinie 18.00. W sobotę o godzinie 14.00 odbędzie się pierwsza gra kontrolna. Lechici sparują z beniaminkiem III ligi – Foto-Higieną Gać.
Tekst dzięki uprzejmości nieoficjalnego serwisu internetowego klubu 
 http://lechia.infoddz.pl/
Pnddzinfoddz001
Komentarze
  • OP
    o 17:29
    0

    Kiedy bedzie znajomy sklad na przyszle mecze??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl