Dzierżoniów

Lechia Dzierżoniów: Porażka w Lubinie [2 Video + 48 foto]

Zaglebie Lechia2018

fot. Karol Michniewicz

Drugiej porażki w drugim meczu w nowym sezonie doznali dziś Lechici. W zakończonym przed chwilą meczu ulegli na wyjeździe rezerwom Zagłębia 2:4 (1:3) i choć gra była lepsza od tej, którą zaprezentowali tydzień wcześniej, to po raz kolejny musieli uznać wyższość rywali, którzy wygrali dziś zasłużenie. Bramki dla trójkolorowych zdobyli Borowy i Buryło z karnego. Szerzej + multimedia w rozwinięciu.

Jadąc do Lubina, dzierżoniowianie spodziewali się, że w końcu „miedziowi” nie zagrają z dużą ilością „spadów” z Ekstraklasy, bowiem po południu Zagłębie podejmowało Jagiellonię. Dodatkowo Zagłębie rozgrywało rocznikiem 2000 prestiżowy, zagraniczny turniej i najlepsi z utalentowanych chłopców pojechali właśnie tam. Mimo wszystko trzeba było się liczyć, że ekipa jednak zostanie wzmocniona i tak było, jednakże tylko w postaci bramkarza Kuchty, obrońcy Matrasa i napastnika Monety. Standardowo, rzec można. Nasz zespół pojechał w najmocniejszym zestawieniu. Pełna relacja na stronie http://lechia.infoddz.pl

2:1 Grzegorz Borowy
3:2 Marcin Buryło

* Galeria Zdjęć [48] *

Fot. Karol Michniewicz
LECHIA: Spaleniak – Juźwik (25′ Paszkowski), Słonecki, Korkuś, Orzechowski, Szukiełowicz (78′ Brzezicki), Pietkiewicz, Borowy, Buryło, Szydziak (85′ Bolisęga), Tomkiewicz (70′ Lechocki)
lechiainfoddz - Lechia Dzierżoniów: Porażka w Lubinie [2 Video + 48 foto]
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl