2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 4 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 15 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 23 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Organizacje PP

Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni

Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski

Podczas sesji Rady Powiatu 24 kwietnia zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepszą organizację pozarządową w 2017 roku, na lokalnego lidera działającego w organizacji oraz na przedsiębiorcę lub osobę wpierającą III sektor.

W kategorii „Organizacja Pozarządowa 2017” I miejsce zajęło Stowarzyszenie Przyjaciół Dzierżoniowskiego Ekonomika. Nagrodę z rąk starosty Janusza Guzdka i przewodniczącego Rady Powiatu Mariana Kowala odebrała prezes Grażyna Furgała.

Stowarzyszenie promuje idee wolontariatu oraz zdrowego stylu życia, a w swoją działalność mocno angażuje młodzież. Przy realizacji projektów współpracuje z innymi organizacjami pozarządowymi, dzięki czemu integruje społeczność lokalną. Skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne, które umożliwiają finansowanie wielu przedsięwzięć.

Na wyróżnienie wśród organizacji pozarządowych z terenu powiatu dzierżoniowskiego zasłużył oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Dzierżoniowie, którego kierownikiem jest Elżbieta Bancerz.

Za „Lokalnego Lidera Organizacji Pozarządowej 2017” została uznana Helena Sendyk – przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, oddział rejonowy w Dzierżoniowie.

Pani Helena organizuje liczne wycieczki krajoznawcze na terenie Polski i za granicą, a także wyjazdy rehabilitacyjne i wycieczki do kina, teatru i opery, z których korzystają członkowie stowarzyszenia. Na realizację projektów skutecznie pozyskuje środki finansowe. Jest wydawcą gazetki związkowej „Dzień Seniora”, przyczyniła się do utworzenia Zespołu Wokalnego „Dzierżoniowskie Wrzosy”.

Wśród zgłoszonych do konkursu członków organizacji pozarządowych, którzy inspirują działania i wykazują się ponadprzeciętną aktywnością, wyróżnione zostały także dwie osoby: Artur Pawlus – prezes Związku Inwalidów Wojennych RP, oddział Dzierżoniów oraz Sławomir Oleksak – strażak i opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ostroszowicach.

W kategorii „Lokalne przedsiębiorstwo wspierające Organizacje Pozarządowe 2017” laureatem została firma Kaufland Polska Markety sp. z o.o., która w Dzierżoniowie pod kierownictwem dyrektora Rafała Krajewskiego od początku swojej działalności wspiera różnego rodzaju przedsięwzięcia realizowane przez III sektor w naszym powiecie.

Natomiast w kategorii „Osoba wspierająca Organizacje Pozarządowe 2017” zwyciężył Paweł Kowalski – pielęgniarz ratownictwa medycznego, który angażuje się wolontariacko w wiele projektów III sektora z obszaru bezpieczeństwa, propagując ratownictwo medyczne wśród mieszkańców powiatu.

Laureaci, dziękując za otrzymane wyróżnienie, podkreślali, że jest ono dla nich ważne, a docenienie ich pracy sprawia, że jeszcze bardziej „chce im się chcieć” pracować dla innych.Organizatorem konkursu był Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Konkurs miał na celu uhonorowanie osób, które aktywnie działają na rzecz społeczności lokalnej lub wspierają tego rodzaju działalność, aby w ten sposób wzmocnić wizerunek organizacji pozarządowych i promować dobre praktyki.

Galeria zdjęć i informacja o laureatach http://www.pow.dzierzoniow.pl/laureaci-konkursu-ngo-to-jest-to-nagrodzeni-2.html


Galeria - Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni Organizacje PP


Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni | Organizacje PP Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni | Organizacje PP Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni | Organizacje PP Laureaci konkursu „NGO – to jest to!” nagrodzeni | Organizacje PP
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl