2
Super impreza
Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie0 miesięcy 9 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy0 miesięcy 18 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast2 godzin 28 minut 32 sekund temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 3 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 7 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala1 miesięcy 14 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”1 miesięcy 15 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 16 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany1 miesięcy 21 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą1 miesięcy 21 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?

Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ? Dzierżoniów Piłka nożna sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Zawodnicy wszystkich III-ligowych klubów przebywają obecnie na zasłużonych urlopach, jednak na miejscu trwają lub trwać powinny dywagacje na temat kształtów ekip w nowym sezonie. Jako, że w ostatnim półroczu niewiele informacji wypływa z naszego klubu, możemy jedynie bazować na informacjach związkowych. Zatem…

Kończą się wypożyczenia następujących zawodników : Pawła Juźwika, Kacpra Izydorskiego (nie zagrał nawet minuty w lidze!), Jakuba Smutka oraz Pawła Muszyńskiego. Jeżeli trener Zbigniew Soczewski zdecyduje się na ponowne skorzystanie z usług tych zawodników, konieczne będą kolejne ruchy transferowe.
Także w drugą stronę kończy się kilka wypożyczeń naszych zawodników, grających w klubach niższych lig : m.in. Jakuba Bolisęgi, Bartka Tomkiewicza, Marcina Rzepki, Michała Michalskiego, Maćka Aleksiuka czy Wojtka Malki. Być może zawodnicy ci powrócą do macierzystego klubu i spróbują swoich sił w III lidze. Zimą wypożyczonych do Bielawianki Adama Kowalczyka i Dawida Januszewicza klub wytransferował definitywnie do ościennego klubu. Na stałe zimą barwy zmienili także Dawid Domaradzki, Wojtek Rzeczycki, Damian Maślej i Mariusz Krupnik, więc z pewnością nie powrócą na Wrocławską 47. Największą jednak stratą wydaje się oddanie Łukasza Maciejewskiego, który po kontuzji i długiej rehabilitacji nie porozumiał się z klubem i odszedł do Orła Ząbkowice, gdzie rozegrał bardzo dobrą rundę.

Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ? Dzierżoniów Piłka nożna sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

PLOTKI TRANSFEROWE

Dobry sezon Damiana Niedojada zaowocował zaproszeniami na testy piłkarskie. Nasz najlepszy snajper będzie pokazywał się w Zagłębiu Sosnowiec i Olimpii Grudziądz, zainteresowanie jego osobą wykazuje także beniaminek drugiej grupy III ligi – Radunia Stężyca.

Z zamiarem przenosin do klubu z wyższej ligi nosi się Dominik Spaleniak, którego wiosną obserwowano podczas ligowych i pucharowych rozgrywek. Młody golkiper również ma za sobą całkiem niezły sezon i niewykluczone, że w letnim okienku transferowym zmieni barwy klubowe. Przypomnijmy, iż zimą brał udział w testach m.in. w Puszczy Niepołomice.

Nie wiadomo jaki kierunek wybierze Maciek Tomaszewski. Zawodnik, który w pewnym momencie swojej przygody z piłką zjeździł kilka klubów ekstraklasowych i prezentował się trenerom z najwyższej, ligowej półki. „Siwego” kojarzy się ze Ślęzą Wrocław, gdzie miałby łączyć granie w III lidze ze studiowaniem. Pamiętajmy jednak, że nasi piłkarze to nadal zawodnicy III-ligowi o określonej wartości, nie tylko sportowej, ale także finansowej.

Na całe szczęście możemy być spokojni o przyszłość Marcina Buryło, odnośnie którego pojawiły się w dolnośląskim, piłkarskim światku spekulacje, jakoby miał wzmocnić szeregi Stali Brzeg, która planuje mocno włączyć się ponownie o awans do II ligi w nowym sezonie. Sam zainteresowany uciął te dywagacje.

Co do pozostałych zawodników naszego zespołu nie pojawiają się „gorętsze niusy”. Jeżeli jednak takowe będą miały miejsce, z pewnością będą weryfikowane i przedstawiane na łamach serwisu internetowego – http://lechia.infoddz.pl.

OK, ale kto przyjdzie ?
Tutaj sprawa powinna wyjaśnić się już podczas lipcowych przygotowań. Czasu jest mało i zawodnicy przymierzani do gry w nowym sezonie powinni pojawić się już od pierwszego treningu. W okresie roztrenowania trenerowi Soczewskiemu pokazało się kilku zawodników z różnych formacji, m.in. bramkarz Jakub Szmyd oraz 26-letni obrońca Zachodu Sobótka (liga okręgowa) – Mateusz Fitas, którego powinniśmy też zobaczyć podczas wspomnianych przygotowań. Mówi się, że swoje walory przyjadą pokazać do Dzierżoniowa bracia Mateusz i Marcin Poświstajło z Kryształu Stronie Śląskie (liga okręgowa), którzy w poprzednim sezonie strzelili dla swojego klubu w sumie 59 goli (odpowiednio Mateusz 35 i Marcin 24). Pozostałe nazwiska są niewiadomą i warto pojawiać się treningach na OSiRze oraz meczach sparingowych.
Komentarze
 • Oop
  o 10:21

  To się robi jakis portal plotkarski 🙂

 • Pozdrawiam.
  o 22:29

  Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie… Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?

 • qqqqqqqqqqqqqqqq
  o 23:22

  Już zaczynają się antagonizmy w kierunku „nieoficjalnego” portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.

 • bnbn
  o 09:06

  To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl