2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie14 godzin 48 minut 21 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie23 godzin 37 minut 27 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie23 godzin 44 minut 58 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 4 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 4 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 12 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Edukacja

Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r.

W dniach 10-12 czerwca 2018 w Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego będzie miała miejsce konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”.

W przedsięwzięciu wezmą udział przedstawiciele Kuratoriów Oświaty, Organów Prowadzących, Dyrekcje Szkół, przedstawiciele instytucji wspierających wymiany młodzieży oraz podmiotów działających w obszarze edukacji pozaformalnej. Głównym celem konferencji jest wspólne poszukiwanie rozwiązań – w tym także strukturalnych – umożliwiających optymalne wykorzystanie w szkołach potencjału, jaki niosą ze sobą projekty wymian.

W ramach konferencji chcemy pogłębić zrozumienie zjawisk, które mają miejsce, kiedmłodzi ludzie stają twarzą w twarz z rówieśnikami z innego kraju. Będziemy także szukać rozwiązań umożliwiających szkołom optymalne wykorzystanie potencjału edukacyjnego, jaki niesie ze sobą projekt wymiany. W ten sposób – w duchu dialogu – pragniemy połączyć siły na rzecz podnoszenia jakości oferty edukacyjnej dla młodych ludzi. Przewidziane w ramach konferencji formy pracy stworzą przestrzeń do interakcji między uczestnikami i będą sprzyjały wymianie doświadczeń. – mówi Daniel Bodył – specjalista ds. projektów edukacyjnych w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej.

Swoją obecnością uświetnią konferencję następujący eksperci oraz przedstawiciele instytucji wspierających:

  • dr Paweł Poszytek (Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji),
  • Pani Ewa Nocoń (Dyrektor Zarządzająca, Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży),
  • prof. dr hab. Krystyna M. Błeszyńska (Kierownik Zakładu Edukacji Międzykulturowej SGGW),
  • dr hab. Dorota Gierszewski (Instytut Pedagogiki UJ),
  • Pan Jarosław Brodowski (Kierownik Referatu Wspierania Wymiany Szkolnej PNWM),
  • Saskia Herklotz (Zastępca Kierownika Referatu Wspierania Wymiany Szkolnej PNWM),
  • Pan Robert Śmigielski (Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia),
  • Pani Marta Bednarczyk (Youth For Understanding, Polska),
  • Pan Bernd Böttcher (Inicjatywa „Austausch macht Schule / „Szkoła żyje wymianą).

Konferencja zbiega się w czasie z rocznicą uroczystości, w której 11 czerwca 1998 roku w Krzyżowej udział wzięli: ówczesny premier Rzeczypospolitej Polskiej – Jerzy Buzek oraz kanclerz Niemiec – Helmut Kohl.

11 czerwca 1998 rokuj, symbolicznym zawiązaniem dwóch kokard przedstawiciele obu rządów uroczyście przypieczętowali otwarcie ośrodka w Krzyżowej – budynków, które po wyremontowaniu mogły posłużyć jako baza noclegowa i szkoleniowa dla uczestników projektów Fundacji „Krzyżowa”. Tym sposobem 11 czerwca zostały oddane do użytku przestrzenie, które miały duże znaczenie także dla kolejnych międzypokoleniowych projektów oraz przyszłej pracy edukacyjnej przede wszystkim działającego już od 1994 roku Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej.

Organizatorzy: Fundacja „Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego / Kreisau Initiative e.V.

Instytucje wspierające: Austausch macht Schule / Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych - szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. Edukacja News

 


Galeria - Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. Edukacja


Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja Konferencja „Edukacyjny wymiar wymian szkolnych – szanse i wyzwania dla szkół”, Krzyżowa 10-12.06.2018 r. | Edukacja
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl