2
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany0 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany0 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 28 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości1 miesięcy 2 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości1 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 7 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 7 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza

Komunikat końcowy - XVII Memoriał im. Piotra Tworza Dzierżoniów Siatkówka  sport Dzierżoniów

W minioną niedzielę 12 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn – XVII Memoriał im. Piotra Tworza. Do rywalizacji przystąpiło 8 ekip, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy do półfinałów awansowały dwie najlepszy drużyny. Zwycięzcy meczów półfinałowych zmierzyli się o końcowe zwycięstwo w imprezie. Natomiast przegrani rozegrali mecz o III miejsce.

Ostatecznie zwycięstwo w XVII Memoriale im. Piotra Tworza odniosła ekipa PIESZYCE (Michał Głowacz, Rafał Mieszko, Łukasz Kuczaj, Bartosz Świgoń, Radosław Zima, Ryszard Głowacz). Drużyna ta w finale pokonała zespół DRUŻYNA A-A (Marcin Owczarkiewicz, Marcin Brzęk, Marcin Dąbrowski, Patryk Giera, Grzegorz Spustek, Marek Zemankiewicz, Piotr Zemanek). Kolejne miejsce w Memoriale zajęła drużyna OLD BOYS Jawor (Ireneusz Kudłaty, Tomasz Kudłaty, Artur Bieniek, Jakub Weremkowicz, Sebastian Chlebicki, Jacek Tomaszewski, Mateusz Michalski), która w spotkaniu o III miejsce pokonała ekipę TKKF Dzierżoniów (Edward Skwarcan, Wojciech Skwarcan, Michał Nowaczyk, Paweł Kossowski, Aleksander Kubiak, Cezary Mroczkowski).

Powyższe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki
Grupa A
TKKF Dzierżoniów – OLD BOYS Jawor 1:1 (21:18, 18:21)
RAZEM Świdnica – MKS Lider 2:0 (21:15, 21:14)
TKKF Dzierżoniów – RAZEM Świdnica 2:0 (21:11, 21:16)
OLD BOYS Jawor – MKS Lider 2:0 (21:5, 21:14)
TKKF Dzierżoniów – MKS Lider 2:0 (21:16, 21:13)
OLD BOYS Jawor – RAZEM Świdnica 2:0 (21:13, 21:10)

  1. OLD BOYS Jawor
  2. TKKF Dzierżoniów
  3. RAZEM Świdnica
  4. MKS Lider

Grupa B
PIESZYCE – FOR FUN Bielawa 2:0 (21:13, 21:8)
DRUŻYNA A-A – SZYBCY I WŚCIEKLI Bielawa 2:0 (21:12, 21:20)
PIESZYCE – DRUŻYNA A-A 0:2 (12:21, 17:21)
FOR FUN Bielawa – SZYBCY I WŚCIEKLI Bielawa 0:2 (15:21, 19:21)
PIESZYCE – SZYBCY I WŚCIEKLI BIELAWA 1:1 (16:21, 21:9)
FOR FUN Bielawa – DRUŻYNA A-A 0:2 (15:21, 9:21)

  1. DRUŻYNA A-A
  2. PIESZYCE
  3. SZYBCY I WŚCIEKLI Bielawa
  4. FOR-FUN Bielawa

Półfinały
OLD BOYS Jawor – PIESZYCE 1:2 (21:19, 18:21, 9:11)
DRUŻYNA A-A – TKKF Dzierżoniów 2:1 (21:15, 16:21, 11:9)

Finał
PIESZYCE – DRUŻYNA A-A 2:0 (21:12, 21:20)

Organizatorami imprezy byli Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „DZIERŻONIÓW” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.


Galeria - Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza Dzierżoniów


Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów Komunikat końcowy – XVII Memoriał im. Piotra Tworza | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl