2
Ale to było rok temu.
Simi skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski4 godzin 51 minut 28 sekund temu
a czy to za pieniądze?
mkacz skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski22 godzin 58 minut 51 sekund temu
Brawo
Anonim skomentował(a) Kolejna wygrana Bielawianki Bielawa0 miesięcy 4 dni temu
Kiedy będzie dostępna lista zakwalifikowanych zespołów
wieslawg40@gmail.com skomentował(a) XVII Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych0 miesięcy 9 dni temu
Kiedy będzie lekcja tolerancji , empatii i szacunku dla ludzi innych wyznań, koloru skóry i narodowosci???
Otto skomentował(a) Lekcja historii, patriotyzmu i tradycji0 miesięcy 10 dni temu
Serio aż takie buractwo?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz II ligi kobiet0 miesięcy 12 dni temu
Nie ma na co jechać będzie tam tyle chamstwa i buractwa ze strony gospodarzy jak ostatnio kiedy trener i zawodniczki zostali opluci przez ludzi prezesa wychodząca z szatni .
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz II ligi kobiet0 miesięcy 13 dni temu
siedziba ap dzierzoniow w moscisku xD
lol skomentował(a) Huczne otwarcie siedziby klubu AP Dzierżoniów0 miesięcy 17 dni temu
artystka z nabrzmiałym ego
Basia skomentował(a) Koronka klockowa – pasja Elżbiety Struzik0 miesięcy 18 dni temu
Jazda
Anonim skomentował(a) Sobota: Meczy wyjazdowy Bielawianki z Górnikiem0 miesięcy 21 dni temu


REKLAMA

Więcej informacji

Kolizje

2 lutego około 11:15 w Dzierżoniowie na ul. Nowowiejskiej doszło do kolizji. Nieustalony sprawca w sposób nieprawidłowy wykonał manewr omijania i doprowadził do zderzenia bocznego, z prawidłowo zaparkowanym samochodem honda. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzą dzierżoniowscy wykroczeniowcy.

Tuż przed 12:00, 2 lutego 2018r., na ulicy Staszica w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 55-letni, kierujący motorowerem, który z nieustalonych przyczyn doprowadził do zderzenia bocznego z wyprzedzającym go pojazdem volkswagen, kierowanym przez 55 letniego mężczyznę. Kierujący motorowerem został hospitalizowany. Postępowanie prowadzić będą policjanci Wydziały Dochodzeniowo-Śledczego.

Przed godziną 16:00, 2 lutego 2018r., w Przerzeczynie Zdrój, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Policjanci ustalili, iż sprawcą był 20-letni mężczyzna, jadący volkswagenem, który w sposób nieprawidłowy wykonywał manewr wymijania, i uszkodził dwa inne pojazdy: skodę kierowaną przez 42-latka i renault kierowane przez 63 latka. Nikt nie doznał poważnych obrażeń a wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

4 lutego 2018r., tuż przed 17:00 na drodze pomiędzy Bielawą a Pieszycami doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci z Komisariatu Policji w Bielawie sprawcą zdarzenia drogowego była 21-letnia kobieta jadąca volkswagenem, która nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadając w poślizg zjechała na prawe pobocze, uderzając w przydrożne bariery ochronne. Badanie alkomatem potwierdziło trzeźwość kierującej, wobec której zastosowano pouczenie.

Tuż przed 12:00, 4 lutego 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem toyota, w Piławie Dolnej, który z uwagi na podejrzenie, że jest nietrzeźwy został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 63- letni mieszkaniec Piławy Górnej miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 2,77, a w drugim 2,75 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Duże brawa należą się 27 letniemu mieszkańcowi naszego powiatu, który uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu. Swoim zachowaniem być może zapobiegł wypadkowi skutkującemu utratą zdrowia a nawet życia innych osó

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl