2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 4 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 15 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 23 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet

Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet Dzierżoniów Sporty walki  zapasy sporty walki sport iron bulls Bielawa Bielawa

W dniach 29.04 – 05.05 we Frankfurcie nad Odrą odbył się międzynarodowy obóz zapaśniczy w którym uczestniczyło 60 dziewcząt. Camp miał charakter sparingowy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się w dniach 15-19 maja w Skopje w Macedonii.

Wśród uczestniczek obozu była Karolina Kozłowska UKS IRON BULLS Bielawa (uczennica Niepublicznego Liceum w Bielawie), która rywalizować będzie w Mistrzostwach w kat. 69kg.

Jestem bardzo zadowolona z obozu, ponieważ miałam okazję trenować z większą ilością dziewcząt w swojej kategorii wagowej oraz wiekowej. Każdy taki międzynarodowy obóz daje spore doświadczenie. Do Mistrzostw Europy najpierw przygotowywałam się w klubie z koleżankami oraz Trenerem. Teraz przez tydzień byliśmy na obozie we Frankfurcie nad Odrą a po nim udajemy się na zgrupowanie do Poznania z którego będziemy lecieć bezpośrednio na mistrzostwa. Pierwszy raz będę miała okazję reprezentować Polskę w tak wielkiej imprezie jaką są Mistrzostwa Europy. Chciałabym podziękować Miastu Bielawa, firmie DRG AGRO GROUP oraz Pani Dyrektor Szkoły Darii Michalskiej za pomoc w przygotowaniach do zawodów – Karolina Kozłowska

Powołanie otrzymał również klubowy Trener dziewcząt Norbert Warchoł.
Wspierają nas również:
Urząd Miasta Bielawa – Piotr Łyżwa
DRG AGRO GROUP z Tuszyna – Daniel i Rafał Gogolewski
Sponsor techniczny Festa Sport – Andrzej Fedorczak Piotr Stasieńko


Galeria - Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet Dzierżoniów


Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów Karolina Kozłowska przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Zapasach Kobiet | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl