2
To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.
bnbn skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 1 dni temu
Te zawody w nagłośnienie oraz inne atrakcje zaopatrywała firma https://kreatorzyimprez.pl/zaopatrzenie-imprez/ serdecznie polecam!
Zosia skomentował(a) Szkolna Kronika Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku – Rok szkolny 2017/20180 miesięcy 3 dni temu
Już zaczynają się antagonizmy w kierunku "nieoficjalnego" portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.
qqqqqqqqqqqqqqqq skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 3 dni temu
no to promocja hehe a rodzice zapłacą bo samego dziecka nie puszczą hehe porażka
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 4 dni temu
6-15 więc ramy czasowe !!! Gamoń napisał inf na plakacie.
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 5 dni temu
Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie... Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?
Pozdrawiam. skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 6 dni temu
To się robi jakis portal plotkarski :)
Oop skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 10 dni temu
Co ten chłoptaś ma wspólnego z Dzierżoniowem?
autor skomentował(a) Poseł Jarosław Krajewski w Dzierżoniowie 9.06.2018r.0 miesięcy 23 dni temu
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 29 dni temu
Pierwsza połowa przespana
Anonim skomentował(a) Remis Bielawianki Bielawa w ostatnim meczu domowym tego sezonu1 miesięcy 12 dni temu


REKLAMA

Bielawa

Juniorski remis Bielawianki z Lechią

Bie Lech

Swój czwarty sparing w okresie zimowych przygotowań rozegrali podopieczni Marcina Raka. W mroźny wieczór na sztucznej płycie w Bielawie JS Lechii Dzierżoniów sparowali z występującą ligę niżej Bielawianką JS i zremisowali 3:3 (1:0). Mecz był dość ostry i nie obyło się bez wzajemnych fauli. Do czasu przeprowadzenia zmian trójkolorowi prowadzili pewnie 2:0, jednak zmiennicy w defensywie dziś się nie popisali. Gospodarze w przeciągu kilku minut zdobyli trzy bramki, na które chwilę potem odpowiedział niezawodny K.Wasilewski. Pozostałe trafienia dla naszej drużyny zaliczyli Jakub Chlipała i także Kacper Wasilewski. Dla Bielawianki dwa trafienia zaliczył Michał Krowiak oraz jedno Adam Włodek.

Spotkanie krótko podsumował trener Marcin Rak : „Bardzo pożyteczna gra dla mojej drużyny, zagraliśmy w zasadzie pierwszy poważniejszy sparing po ciężkim okresie przygotowań bez piłek. Jak pokazał mecz, dla niektórych moich zawodników Liga Dolnośląska pozostaje nadal w dalekiej perspektywie, co mogliśmy zobaczyć po zmianach i paraliżu w defensywie.”

BIELAWIANKA: Daniel Eliasik – Jakub Gucwa, Bartosz Paszkowski, Bartek Higi, Dawid Brzozowski, Bartłomiej Zając, Testowany, Daniel Chmielewski, Norbert Działek, Testowany, Bartek Węgielnik.

Na zmiany wchodzili: Michał Krowiak- testowany, Krzysztof Galant- Dawid Brzozowski, Adam Włodek- Norbert Działek, Dawid Purzycki- testowany, Paweł Fijak- Bartek Paszkowski, Piotr Poliński- Bartek Higi.

LECHIA: Malec – Morawski, Drąg, Gacek, Stawiarz, Aksamit, D.Wasilewski, Chlipała, K.Wasilewski, Ziółkowski, Rudnicki
Na zmiany weszli : Wilk, Chicheł i Wilkoszyński.
W meczu nie zagrali trenujący z pierwszym zespołem Terpiłowski, Aleksiuk i Muszyński. Nie pojawili się także Sztuka (choroba), Budai, Lipiec (przestali trenować), Hanusiewicz (prawdopodobnie przejdzie do Chrobrego Głogów).

żródło: lechia.infoddz.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl