Dzierżoniów

III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki

14

W czwartek 18 października na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się III etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB. Do rywalizacji przystąpiło 45 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych z Dzierżoniowa, Bielawy, Pieszyc, Tuszyna, Mościska i Jaźwiny. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania dystans od 200 do 1600 metrów. Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii otrzymywało medale oraz słodkie upominki.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich na Etap Finałowy „O Puchar Centrum TMT”, który odbędzie się w piątek 19 października na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. Zapisy w godzinach 15:30-15.55, a start pierwszej kategorii o 16:00. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe, a najlepsi w każdej kategorii otrzymają rowery ufundowane przez Centrum TMT Dzierżoniów.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów, a współfinansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Gminy Dzierżoniów.
WYNIKI
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2010-2011 I MŁODSZE
1. Aleksandra Mirecka
2. Ewa Stopa
3. Antonina Skwara
4. Zosia Wagnerowska
5. Lena Chmielek

CHŁOPCY ROCZNIK 2010-2011 I MŁODSI
(młodsi uczestnicy)
1. Bruno Bajron
2. Jakub Balcerzak
3. Wojtek Stawicki
4. Michał Skwara
4. Kacper Stanisz

(starsi uczestnicy)
1. Oliwier Bojnarowicz
2. Daniel Gorlicki
3. Paweł Juraszek
4. Mateusz Lucka
5. Dawid Harasimowicz
6. Stanisław Iwaszkiewicz
7. Mikołaj Stanisz
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2009
1. Oliwia Pyrak
2. Amelia Malawska
3. Zuzanna Iwaszkiewicz
4. Zuzanna Zdun
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2009
1. Emil Gorlicki
2. Szymon Weigelt
3. Piotr Bieńkowski
4. Piotr Dolinny
5. Filip Bajron
6. Karol Wagnerowski
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007
1. Dagmara Juraszek
2. Natalia Mucha
3. Zuzanna Dąbrowska
4. Nikola Adamczyk
5. Magdalena Szunert
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007
1. Kacper Łapiński
2. Gracjan Zborowski
3. Filip Dąbrowski
4. Antoni Break
5. Piotr Stawicki
6. Jakub Woźniak
7. Szymon Żokowski

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2005

1. Joanna Wodnicka
2. Małgorzata Stawicka
3. Natalia Sarat

CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005

1. Kamil Mazur
2. Hubert Kaczor
3. Aleksander Polaczek


Galeria - III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki Dzierżoniów


III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów III Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl