2
Mój podopieczny ma Alzheimera, już ma 85 lat także inne choroby też się go czepiają. Ale jest to sympatyczny starszy pan. Na początku się bałam wyjechać do Niemiec do pracy, ale była okazja, że w laxo care szukali opiekunek i zdecydowałam się , już się przyzwyczaiłam do pracy i swoich obowiązków.
Krystyna skomentował(a) Opiekunka do osób starszych w Niemczech – najczęstsze schorzenia seniorów0 miesięcy 11 dni temu
Super impreza
Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie1 miesięcy 4 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy1 miesięcy 13 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 miesięcy 26 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 29 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 2 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala2 miesięcy 9 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”2 miesięcy 10 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 11 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany2 miesięcy 17 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI

I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI Dzierżoniów Edukacja Warto przeczytać  Powiat Dzierżoniów edukacja Dzierżoniów

Każdy może być wynalazcą!

Każdy może patrzeć na świat w sposób indywidualny, kreatywny. Każdy może tworzyć, choć nie każdy jeszcze o tym wie…

Zachęcamy dzieci i młodzież wszystkich typów szkół z powiatu dzierżoniowskiego do wzięcia udziału w pierwszej edycji POWIATOWEGO FESTIWALU TECHNIKI.

W tym konkursie nie ma przegranych! – czytamy w regulaminie.

Organizatorem Festiwalu Techniki jest: Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, ostatnich klas gimnazjów oraz szkół średnich powiatu dzierżoniowskiego.

Zadaniem uczniów jest przedstawienie pracy z wybranej dziedziny, którą uczestnicy wybrali w grudniu 2018r. Prezentacja pracy każdej drużyny nie może przekroczyć 10 minut. Kolejność prezentacji została wyłoniona w trakcie losowania. W konkursie uczestniczyły drużyny składające się z jednej lub dwóch osób wytypowanych ze szkoły.

Konkurs ma na celu: inspirowanie zespołów lub osób do podejmowania innowacyjnych przedsięwzięć, wyróżnianie i promowanie twórców wdrożonych, innowacyjnych rozwiązań technicznych i przedsięwzięć oraz promocje i utrwalanie dorobku twórców techniki.

19 marca w pięknie udekorowanej sali konferencyjnej szkoły, Festiwal Techniki otworzyła dyrektor mgr Aneta Błaszczuk. Przedstawiła cele konkursu oraz zapoznała uczestników z regulaminem. Wyraziła zadowolenie z dużej ilości uczestników ze szkół podstawowych powiatu. Myślę, że w następnych edycjach pojawią się również uczniowie szkół średnich – dodała.

Po czym nastąpiła prezentacja prac przez dwuosobowe drużyny. Uczestnicy wykazali się znakomitą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w zakresie opracowanych tematów z informatyki, mechaniki i mechatroniki.

W dziale informatyka: I i II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 5 z Dzierżoniowa, III miejsce Szkoła Podstawowa z Pieszyc. W dziale mechanika I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 z Pieszyc a w dziale mechatronika Szkoła Podstawowa Nr 1 z Dzierżoniowa.

Po ogłoszeniu wyników posypały się gratulacje oraz upominki dla każdego
uczestnika festiwalu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i chłodzących napoi.

Sądzę, że zainteresowanie festiwalem i wspaniała atmosfera rokuje duże nadzieje, że impreza na stałe wpisze się w program szkoły.

Wypada pogratulować pomysłu propagującego technikę i życzyć szkole dalszych sukcesów. Dla mnie jest oczywiste, że rozwój gospodarczy Polski zależy w głównej mierze od sprawnego funkcjonowania szkolnictwa zawodowego nazwanego obecnie branżowym.

Kazimierz
M. Janeczko


Galeria - I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI Dzierżoniów


I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl