2
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast0 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 19 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 25 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 25 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI

I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI Dzierżoniów Edukacja Warto przeczytać  Powiat Dzierżoniów edukacja Dzierżoniów

Każdy może być wynalazcą!

Każdy może patrzeć na świat w sposób indywidualny, kreatywny. Każdy może tworzyć, choć nie każdy jeszcze o tym wie…

Zachęcamy dzieci i młodzież wszystkich typów szkół z powiatu dzierżoniowskiego do wzięcia udziału w pierwszej edycji POWIATOWEGO FESTIWALU TECHNIKI.

W tym konkursie nie ma przegranych! – czytamy w regulaminie.

Organizatorem Festiwalu Techniki jest: Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, ostatnich klas gimnazjów oraz szkół średnich powiatu dzierżoniowskiego.

Zadaniem uczniów jest przedstawienie pracy z wybranej dziedziny, którą uczestnicy wybrali w grudniu 2018r. Prezentacja pracy każdej drużyny nie może przekroczyć 10 minut. Kolejność prezentacji została wyłoniona w trakcie losowania. W konkursie uczestniczyły drużyny składające się z jednej lub dwóch osób wytypowanych ze szkoły.

Konkurs ma na celu: inspirowanie zespołów lub osób do podejmowania innowacyjnych przedsięwzięć, wyróżnianie i promowanie twórców wdrożonych, innowacyjnych rozwiązań technicznych i przedsięwzięć oraz promocje i utrwalanie dorobku twórców techniki.

19 marca w pięknie udekorowanej sali konferencyjnej szkoły, Festiwal Techniki otworzyła dyrektor mgr Aneta Błaszczuk. Przedstawiła cele konkursu oraz zapoznała uczestników z regulaminem. Wyraziła zadowolenie z dużej ilości uczestników ze szkół podstawowych powiatu. Myślę, że w następnych edycjach pojawią się również uczniowie szkół średnich – dodała.

Po czym nastąpiła prezentacja prac przez dwuosobowe drużyny. Uczestnicy wykazali się znakomitą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w zakresie opracowanych tematów z informatyki, mechaniki i mechatroniki.

W dziale informatyka: I i II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 5 z Dzierżoniowa, III miejsce Szkoła Podstawowa z Pieszyc. W dziale mechanika I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 z Pieszyc a w dziale mechatronika Szkoła Podstawowa Nr 1 z Dzierżoniowa.

Po ogłoszeniu wyników posypały się gratulacje oraz upominki dla każdego
uczestnika festiwalu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i chłodzących napoi.

Sądzę, że zainteresowanie festiwalem i wspaniała atmosfera rokuje duże nadzieje, że impreza na stałe wpisze się w program szkoły.

Wypada pogratulować pomysłu propagującego technikę i życzyć szkole dalszych sukcesów. Dla mnie jest oczywiste, że rozwój gospodarczy Polski zależy w głównej mierze od sprawnego funkcjonowania szkolnictwa zawodowego nazwanego obecnie branżowym.

Kazimierz
M. Janeczko


Galeria - I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI Dzierżoniów


I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów I POWIATOWY FESTIWAL TECHNIKI | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl