Dzierżoniów

I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki

IMG 20181015 120618 (Large)

W poniedziałek 15 października na terenie przy Szkoły Podstawowej w Tuszynie odbył się I etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB. Do rywalizacji przystąpiło 33 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych z Tuszyna, Dzierżoniowa, Bielawy, Mościska i Uciechowa. Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej, mieli do pokonania dystans od 300 do 1500 metrów. Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii otrzymywało medale oraz słodkie upominki.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejny etap (jazda indywidualna na czas) o „Puchar Starosty Dzierżoniowskiego”, który odbędzie się we wtorek 16 października na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. Zapisy w godzinach 15:30-15.55, a start pierwszej kategorii o 16:00.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów, a współfinansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Gminy Dzierżoniów.

WYNIKI

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 20010-2011 I MŁODSZE

1. Paulina Lach (SP Tuszyn)
2. Dominika Lach (SP Uciechów)

CHŁOPCY ROCZNIK 2010-2011 I MŁODSI

1. Daniel Gorlicki (SP Tuszyn)
2. Paweł Juraszek (SP Tuszyn)
3. Dominik Radzikowski (SP Tuszyn)
4. Mateusz Lucka (Przedszkole nr 5 Dzierżoniów)
5. Miłosz Skirka (SP Tuszyn)
6. Karol Zięba (SP Tuszyn)

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2009

1. Oliwia Pyrak (SP 1 Dzierżoniów)
2. Karolina Kaja (SP Tuszyn)
3. Maja Ciszewska (SP Tuszyn)
4. Emilia Sobaszek (SP Tuszyn)

CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2009

1. Szymon Weigelt (SP 4 Bielawa)
2. Emil Gorlicki (SP Tuszyn)
3. Mariusz Kopka (SP Tuszyn)
4. Filip Bajron (SP 4 Bielawa)
5. Bartosz Józefiak (SP Tuszyn)
6. Paweł Lachowicz (SP Tuszyn)
7. Marcel Skirka (SP Tuszyn)
8. Bartosz Lachowicz (SP Tuszyn)
9. Alan Lach (SP Tuszyn)

Piotr Dolinny (ZSP Mościsko)

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007

1. Dagmara Juraszek (SP Tuszyn)
2. Daria Derewianko (SP Tuszyn)
3. Zuzanna Dąbrowska (ZSP Mościsko)
4. Karolina Tomczyk (SP Tuszyn)

CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007

1. Gracjan Zborowski (SP 5 Dzierżoniów)
2. Szymon Żokowski (SP Tuszyn)
3. Szymon Duda (SP Tuszyn)

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2005

1. Joanna Wodnicka (SP Tuszyn)

CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005

1. Dawid Piekarski (SP Tuszyn)
2. Adrian Grosicki (SP Tuszyn)
3. Patryk Włodek (SP Tuszyn)


Galeria - I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki Dzierżoniów


I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB – wyniki | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl