2
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 4 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 8 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 9 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 10 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania12 godzin 27 minut 58 sekund temu

Bielawa

Grali i łomot dostali

Grali i łomot dostali Bielawa Piłka nożna  Piłka nożna Bielawianka Bielawa Bielawa

W 11 kolejce rozgrywek IV ligi gr. WSCHÓD” gr. 1 Bielawianka Bielawa przegrała na własnym boisku 2:5 (0:1) z drużyną Unii Bardo. W pierwszej połowie bielawianie mimo znaczącej przewagi i kilku sytuacji bramkowych stracili gola, tylko po jednej wykonanej akcji rywala w tej części spotkania – 25′ (Dawid Kuriata). Po przerwie Unia bardzo mocno zaatakowała i zdołała podwyższyć wynik na 2:0 w 51′(Kamil Olejarnik). Goście mogli jeszcze podwyższyć na 3:0 ale to bielawianie wstrząsnęli w 2 minuty rywalem i doprowadzili do wyrównania na 2:2. Najpierw z rzutu karnego gola kontaktowego zdobył w 61′ Adam kowalczyk, a wyrównał w 62′ Adrian Morasz. Chwilę później Bielawianka zmarnowała dwie dogodne sytuację, co zemściło się w końcówce meczu. Ostatnie 10 minut spotkania to koncertowa gra Unii, w których sędzia trzykrotnie wskazywał środek boiska. Najpierw wynik podwyższył na 2:3 w 84′ Tomasz Robak później na 2:4 w 86′ Radosław Wandzel i na 2:5 w 94′ Krzysztof Czachor.

Grali i łomot dostali Bielawa Piłka nożna  Piłka nożna Bielawianka Bielawa Bielawa   Bielawianka Bielawa: Łukasz MalecCebulski (75′ Chmielewski), Cegiełka, Januszewicz, Kowalczyk, Kuśmierek, Morasz, Paszkowski, Prokop, Rakoczy, Wasilewski (71’Mateusz Kuriata)

Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa Grali i łomot dostali | Bielawa