2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 2 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 1 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

W ubiegłą sobotę w dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ organizowany przez sekcję Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów.

ASD powstała dokładnie 1 stycznia 2017r i na dzień dzisiejszy zrzesza 147 dziewcząt i chłopców z Dzierżoniowa pod opieką trenerek: Agnieszki Kareckiej i Natalii Twardowskiej.

Tego dnia wszyscy podopieczni mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed licznie zgromadzonymi rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi. Był to pierwszy tego rodzaju występ w ich sportowej karierze a do udziału zgłosiło się chętnych aż 117 uczestniczek i uczestników!

Pokazy odbywały się w układach dwójkowych i trójkowych z wieloma elementami figur, które spotkały się z głośnymi owacjami i brawami a i nie jedną łezkę w oku dało się zauważyć z trybun 😉 Wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji, zarówno tremy jak i satysfakcji i radości, natomiast trenerki ewidentnie pękały z dumy na widok postępów podopiecznych… w końcu to one wiedzą najlepiej ile ciężkiej pracy i wysiłku trzeba włożyć na treningach, żeby osiągnąć zamierzone efekty.

Sportowcy zostali ukoronowali medalami za odwagę i udział w pokazie oraz nabyte zdolności, a w przerwie otrzymali posiłek regeneracyjny i przystąpili do plastycznego konkursu związanego oczywiście z tematyką sekcji akrobatyki.

Wspaniałe przeżycie i sportowe doświadczenie, które z pewnością zaowocuje na kolejnych występach, do których już się szykujemy 🙂 Ucieszyła nas bardzo obecność wiceburmistrza- Pana Andrzeja Bolisęgi, który również z przyjemnością przypatrywałam się ewolucjom “akademickich akrobatek” i poznał nieco bliżej sekcję akrobatyki sportowej.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, że byliście tego dnia i że jesteście ze swoimi pociechami i z nami na co dzień, że nas wspieracie i pomagacie. Jesteście nieocenieni! 🙂

Dziękujemy także wszystkim za pomoc w organizacji imprezy, za dobre chęci, miłe słowa i przepyszne ciasta, dzięki którym osłodziliście nam te wspaniałe chwile.

Do zobaczenia na kolejnych pokazach! Pełna relacja foto z Festiwalu na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/AkrobatykaSportowaDzierzoniow/

Zapraszamy!

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl