2
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 2 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 2 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 2 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 3 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 7 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 8 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 9 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 23 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 23 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 30 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

W ubiegłą sobotę w dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ organizowany przez sekcję Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów.

ASD powstała dokładnie 1 stycznia 2017r i na dzień dzisiejszy zrzesza 147 dziewcząt i chłopców z Dzierżoniowa pod opieką trenerek: Agnieszki Kareckiej i Natalii Twardowskiej.

Tego dnia wszyscy podopieczni mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed licznie zgromadzonymi rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi. Był to pierwszy tego rodzaju występ w ich sportowej karierze a do udziału zgłosiło się chętnych aż 117 uczestniczek i uczestników!

Pokazy odbywały się w układach dwójkowych i trójkowych z wieloma elementami figur, które spotkały się z głośnymi owacjami i brawami a i nie jedną łezkę w oku dało się zauważyć z trybun 😉 Wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji, zarówno tremy jak i satysfakcji i radości, natomiast trenerki ewidentnie pękały z dumy na widok postępów podopiecznych… w końcu to one wiedzą najlepiej ile ciężkiej pracy i wysiłku trzeba włożyć na treningach, żeby osiągnąć zamierzone efekty.

Sportowcy zostali ukoronowali medalami za odwagę i udział w pokazie oraz nabyte zdolności, a w przerwie otrzymali posiłek regeneracyjny i przystąpili do plastycznego konkursu związanego oczywiście z tematyką sekcji akrobatyki.

Wspaniałe przeżycie i sportowe doświadczenie, które z pewnością zaowocuje na kolejnych występach, do których już się szykujemy 🙂 Ucieszyła nas bardzo obecność wiceburmistrza- Pana Andrzeja Bolisęgi, który również z przyjemnością przypatrywałam się ewolucjom “akademickich akrobatek” i poznał nieco bliżej sekcję akrobatyki sportowej.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, że byliście tego dnia i że jesteście ze swoimi pociechami i z nami na co dzień, że nas wspieracie i pomagacie. Jesteście nieocenieni! 🙂

Dziękujemy także wszystkim za pomoc w organizacji imprezy, za dobre chęci, miłe słowa i przepyszne ciasta, dzięki którym osłodziliście nam te wspaniałe chwile.

Do zobaczenia na kolejnych pokazach! Pełna relacja foto z Festiwalu na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/AkrobatykaSportowaDzierzoniow/

Zapraszamy!

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl