2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 godzin 9 minut 58 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 39 minut 8 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 46 minut 39 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

W ubiegłą sobotę w dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ organizowany przez sekcję Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów.

ASD powstała dokładnie 1 stycznia 2017r i na dzień dzisiejszy zrzesza 147 dziewcząt i chłopców z Dzierżoniowa pod opieką trenerek: Agnieszki Kareckiej i Natalii Twardowskiej.

Tego dnia wszyscy podopieczni mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed licznie zgromadzonymi rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi. Był to pierwszy tego rodzaju występ w ich sportowej karierze a do udziału zgłosiło się chętnych aż 117 uczestniczek i uczestników!

Pokazy odbywały się w układach dwójkowych i trójkowych z wieloma elementami figur, które spotkały się z głośnymi owacjami i brawami a i nie jedną łezkę w oku dało się zauważyć z trybun 😉 Wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji, zarówno tremy jak i satysfakcji i radości, natomiast trenerki ewidentnie pękały z dumy na widok postępów podopiecznych… w końcu to one wiedzą najlepiej ile ciężkiej pracy i wysiłku trzeba włożyć na treningach, żeby osiągnąć zamierzone efekty.

Sportowcy zostali ukoronowali medalami za odwagę i udział w pokazie oraz nabyte zdolności, a w przerwie otrzymali posiłek regeneracyjny i przystąpili do plastycznego konkursu związanego oczywiście z tematyką sekcji akrobatyki.

Wspaniałe przeżycie i sportowe doświadczenie, które z pewnością zaowocuje na kolejnych występach, do których już się szykujemy 🙂 Ucieszyła nas bardzo obecność wiceburmistrza- Pana Andrzeja Bolisęgi, który również z przyjemnością przypatrywałam się ewolucjom “akademickich akrobatek” i poznał nieco bliżej sekcję akrobatyki sportowej.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, że byliście tego dnia i że jesteście ze swoimi pociechami i z nami na co dzień, że nas wspieracie i pomagacie. Jesteście nieocenieni! 🙂

Dziękujemy także wszystkim za pomoc w organizacji imprezy, za dobre chęci, miłe słowa i przepyszne ciasta, dzięki którym osłodziliście nam te wspaniałe chwile.

Do zobaczenia na kolejnych pokazach! Pełna relacja foto z Festiwalu na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/AkrobatykaSportowaDzierzoniow/

Zapraszamy!

FESTIWAL AKROBATYKI SPORTOWEJ Dzierżoniów Sport  sport Dzierżoniów AP Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl