2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 godzin 9 minut 39 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 39 minut 27 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 46 minut 58 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Ekonomia

Efekt interwencji prowadzonych od wiosny w Biogazowi

Efekt interwencji prowadzonych od wiosny w Biogazowi Ekonomia Powiat Dzierżoniowski

Zapoznanie się z efektami interwencji prowadzonych od wiosny w łagiewnickiej Biogazowi było celem wizyty przedstawicieli powiatu w zakładzie, która odbyła się 25 października.

Od marca br. do Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie docierały sygnały o uciążliwości zapachowej Biogazowi w Łagiewnikach. W ich wyniku rozpoczęły się rozmowy Wydziału Ochrony Środowiska i Rozwoju z przedstawicielami zakładu. W sprawę zaangażowali się starosta Janusz Guzdek oraz członek Zarządu Powiatu Jarosław Tyniec. W maju na terenie zakładu odbyło się spotkanie, podczas którego zarządzający firmą określili przyczynę rozprzestrzeniania się nieprzyjemnego zapachu oraz zobowiązali się do jej usunięcia. Obecnie, po zrealizowaniu inwestycji o wartości ponad 100 tys. zł, problem został wyeliminowany.

– W wyniku awarii silnika, który spala biogaz rolniczy, dochodziło do sytuacji, że biogaz gromadził się w zbiorniku, a po przekroczeniu określonego ciśnienia – wydobywał się do otoczenia. Problem rozwiązało zainstalowanie pochodni spalającej nadmiar biogazu, która załącza się zaraz po wyłączeniu silnika. Dzięki jej pracy ciśnienie w zbiorniku jest niskie i biogaz nie wydostaje się na zewnątrz – mówi Jan Klonowski, dyrektor Biogazowi.

Podczas wizyty przedstawicieli powiatu w zakładzie, która odbyła się 25 października, Jan Klonowski poinformował, że Biogazownia przygotowuje się do wymiany silnika, co też wpłynie na zminimalizowanie problemu.

– Jesteśmy odpowiedzialnym inwestorem, któremu zależy na dobrych relacjach z lokalną społecznością – dodał, informując, że kierowana przez niego firma zużywa zaledwie 20 procent wyprodukowanego ciepła, a pozostała część mogłaby być wykorzystywana do szeroko rozumianych celów grzewczych.

źródło: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl