Na sygnale

Dzierżoniowscy policjanci pomogli porwanemu mężczyźnie

Dzierżoniowscy policjanci pomogli porwanemu mężczyźnie i zatrzymali osoby, które pozbawiły go wolności!

Na terenie powiatu zielonogórskiego doszło do porwania 57-letniego mężczyzny. Dzierżoniowscy policjanci pomogli osobie pozbawionej wolności, a także zatrzymali dwie osoby, które się dopuściły tego przestępstwa.

Wydarzenia, do których doszło wczoraj w powiecie zielonogórskim i dzierżoniowskim mogłyby być scenariuszem filmu sensacyjnego. Mieszkaniec Zielonej Góry został porwany przez dwoje napastników, mężczyznę i kobietę, a następnie przywieziony do lasu w okolicach Dębowej Góry. Pokrzywdzony wykorzystując chwilową nieuwagę swoich oprawców zdołał uciec. Telefonicznie powiadomił dyżurnego policji o zaistniałej sytuacji i opisowo wskazał miejsce swojego pobytu. Przyjmujący zgłoszenie znając topografię okolicy, trafnie wytypował lokalizację i natychmiast wysłał policjantów. Już po chwili mężczyzna był bezpieczny. Dalsze, błyskawiczne działania pozwoliły na zatrzymanie sprawców przestępstwa: 37-letniego mężczyznę i jego 30-letnią konkubinę.
Zabezpieczony procesowo materiał dowodowy został przekazany do KMP Zielona Góra, która to jednostka prowadzić będzie postępowanie w tej sprawie.

źródło: KPP Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl