2
Brawo chłopaki tak trzymac
Janpol skomentował(a) Bielawianka wygrywa sparing z Orłem Ząbkowice Śląskie 3-00 miesięcy 1 dni temu
Skarpetko? Kibice Lechii to już przechodzą samych siebie :) Odchodzą wszyscy zawodnicy a napina się... "skarpeta". Dobrze się dzieję w Lechii, odchodzi kapitan ;)
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 1 dni temu
Nie napinaj się tak skarpetko hihih
skarpetovsky skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 3 dni temu
Uuuu dzieje się w Lechii
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 3 dni temu
Brawo więcej takich akcji pora skończyć z napadamipomocniczki też powinny dostać po10 latek odosobnienia
Jola skomentował(a) Bielawscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury sprawców rozboju0 miesięcy 22 dni temu
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.1 miesięcy 3 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.

Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci - 14.01.2019. Dzierżoniów News Powiat Dzierżoniowski  Dzierżoniów

Kondolencje, wspomnienia, modlitwa – nie tylko dzierżoniowianie, ale wszyscy Polacy trwają w smutku i żałobie po śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Andrzej Duda poinformował, że w dniu pogrzebu prezydenta Gdańska ogłoszona zostanie żałoba narodowa.

W kilkunastu polskich miastach, m.in. Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Dzierżoniowie w poniedziałek wieczorem odbyły się wiece poświęcone pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W zgromadzeniu wzięło udział ponad sto osób z różnych opcji politycznych oraz mieszkańcy miasta. Obecny był burmistrz Dariusz Kucharski, przewodniczący RM Andrzej Darakiewicz, radni PiS, PO, OBS i Nowoczesnego Dzierżoniowa. Panowała atmosfera smutku i zadumy, śmierć prezydenta Adamowicza uczczono minutą ciszy. Wiele osób przyniosło ze sobą znicze, które zapali przed choinką w Rynku. Uczestnicy wyrazili żal z powodu śmierci prezydenta Gdańska. Jarosław Rudnicki Szef Dzierżoniowskiego sztabu WOŚP apelował o przeciwdziałanie mowie nienawiści. Poniedziałkowy wiec ponad podziałami pokazał, że w trudnych momentach naszych dziejów potrafimy łączyć się. Uczyniliśmy niewielki krok w kierunku jedności, wzajemnego zrozumienia i chrześcijańskiej miłości. Oby na trwałe! Muszę jednak z przykrością stwierdzić, że i w naszym mieście po obu stronach sporu są ludzie zaślepieni nienawiścią polityczną, która odbiera im zdrowy rozsądek, zdolność do racjonalnego myślenia i jest głównym źródłem awantury politycznej.

Kazimierz M. Janeczko


Galeria - Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. Dzierżoniów


Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019. | Dzierżoniów
Komentarze
  • Anonim
    o 08:40

    Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl