2
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast0 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 19 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 25 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 25 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Bielawa

Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie

Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie Bielawa Sporty walki zapasy sporty walki sport iron bulls Bielawa Bielawa

W dniu 23 marca w Bodzentynie woj. Świętokrzyskich odbył się II Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyło 250 zawodników z 25 klubów z Polski oraz Węgier i Rumunii. .

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali: Kuba Kutnik SP 10, Michał Łakomski, Klaudia Kutyba, Maciej Wilk, Mateusz Smagieł oraz Karol Kurbiel SP 10. .

Najlepiej zaprezentował się Maciej Wilk kat. 68kg, który zdobył złoty medal. Srebrne krążki wywalczyły: Kuba Kutnik 28kg, Michał Łakomski 38kg,. Brązow medal wywalczył Mateusz Smagieł 85kg. V lokaty wywalczyli Klaudia Kutyba 36kg oraz Karol Kurbiel 35kg.

Trenerami i opiekunami na zawodach byli Stanisław Warchoł oraz Mariusz Tyrcha.

Zdjęcia dzięki uprzejmości – Mariusza Tyrchy.

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.

Wspierają nas
również:

 • Rem-sen.pl
  materace Rafał Śliwiński
 • FiX catering
  Dietetyczny Grzegorz Fiks
 • Epilodius
  Italia Remigiusz Tkaczyk
 • Festa Sport
  Andrzej Fedorczak, Piotr Stasieńko

Galeria - Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie Bielawa


Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa Dobry występ zapaśników IRON BULLS Bielawa na zawodach w Bodzentynie | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl