2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie4 godzin 43 minut 8 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 32 minut 14 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 39 minut 45 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Edukacja

Dlaczego warto wybrać technikum lub szkołę branżową?

Dlaczego warto wybrać technikum lub szkołę branżową? Edukacja Powiat Dzierżoniowski  edukacja

Zawodowiec może więcej

Dlaczego warto wybrać technikum lub szkołę branżową? – dowiedzieli się uczestnicy Forum Zawodowego, które odbyło się 11 grudnia w Zespole Szkół nr 1 w Dzierżoniowie.

Podczas Forum Zawodowego miało miejsce spotkanie młodzieży i szkolnych doradców zawodowych z przedstawicielami firm – Frankonia Poland, Cooper Standard i Metalis – funkcjonujących w dzierżoniowskiej podstrefie oraz Elinfo z Wrocławia. Zakłady najpierw zaprezentowały swoją działalność, a później odpowiadały na pytania zainteresowanych.

– Celem spotkania było uzmysłowienie uczestnikom, jak obecnie ważne jest wykształcenie techniczne, a także pokazanie możliwości zatrudnienia absolwentów szkół zawodowych w przedsiębiorstwach działających na naszym terenie – mówiła Aneta Błaszczuk, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dzierżoniowie.

Przedstawiciele zakładów przekonywali, że szkoły zawodowe są szkołami przyszłości. Dają nie tylko możliwość zatrudnienia, ale też szansę rozwoju. Pracując, można zdobywać nowe kwalifikacje. Poza tym zmienia się specyfika pracy produkcyjnej. Czasy, kiedy przemysł kojarzył się z trudem i brudem, dawno minęły. Dziś, dzięki automatyzacji i robotyzacji, pracownicy nadzorują proces produkcyjny, a także wcielają się w role planistów i programistów.

Warto wspomnieć, że obecnie szkoły zawodowe oferują dwa systemy zdobycia wykształcenia na poziomie technika. Można wybrać system jednoetapowy, podejmując naukę w 5-letnim technikum, lub skorzystać z dwuetapowego systemu szkoły branżowej, gdzie po 3-letniej szkole można pójść do pracy, a następnie w dowolnym momencie kontynuować naukę w 2-letniej szkole, uzyskując tytuł technika.

– W obu przypadkach młody człowiek zdobywa wykształcenie średnie, kończące się egzaminem maturalnym takim samym jak w szkołach ogólnokształcących, a dodatkowo wykształcenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje uprawniające go do podjęcia pracy w dobrze płatnych profesjach – wyjaśniała Aneta Błaszczuk.

Na zakończenie spotkania nastąpiło podpisanie porozumienia o współpracy między firmą Elinfo z Wrocławia a dzierżoniowskim Zespołem Szkół nr 1, które pomoże młodzieży lepiej przygotować się do podjęcia pracy zawodowej.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/zawodowiec-moze-wiecej.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl