2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 godzin 9 minut 28 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 39 minut 38 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie8 godzin 47 minut 9 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Bielawa

Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach

Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach Bielawa Sporty walki  sporty walki iron bulls Bielawa Bielawa

W dniach 16-27 października w Radomiu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w stylu klasycznym. W mistrzostwach UKS IRON BULLS Bielawa reprezentował Denis Matejko, który rywalizował w kat. 130 kg. W zawodach startowało 90 osób z 25 klubów.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego zawodnika, który wywalczył drugi krążek Młodzieżowych Mistrzostw Polski w ciągu dwóch tygodni.

Cieszymy się, że szkolenie w naszym klubie idzie prawidłowo. Zdobyliśmy medale Mistrzostw Polski w każdej grupie wiekowej od młodzika do Młodzieżowca.

Drugi rok z rzędu zostaniemy najlepszym klubem w Powiecie Dzierżoniowskim według klasyfikacji Ministerstwa Turystyki i Sportu z czego będziemy bardzo dumni , gdyż w tym roku poprawiliśmy swój wynik zdobywając 154pkt– Stanisław Warchoł Prezes klubu IRON BULLS Bielawa.

Wielkie podziękowanie dla firmy Rem-sen.pl materace, Festa-Sport Dzierżoniów za wsparcie młodych sportowców.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bielawa.


Galeria - Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach Bielawa


Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl