Bielawa

Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach

Received 301528900445400

W dniach 19-20 października w Chełmie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w stylu wolnym oraz kobiet. W mistrzostwach UKS IRON BULLS Bielawa reprezentował Denis Matejko, który rywalizował w kat. 125 kg. W zawodach startowało 150 osób z 45 klubów.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego zawodnika, który wywalczył brązowy medal, gdyż to kolejna impreza rangi Mistrzostw Polski w której zdobywamy medal. Uważam, że szkolenie w naszym klubie idzie bardzo dobrze gdyż w tym sezonie mamy szansę zostać po raz drugi rok z rzędu najlepszym klubem w Powiecie Dzierżoniowskim według klasyfikacji Ministerstwa Turystyki i Sportu z czego będziemy bardzo dumni – Stanisław Warchoł Prezes klubu IRON BULLS Bielawa.

Wielkie podziękowanie dla firmy Rem-sen.pl materace za wsparcie młodych sportowców.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bielawa.


Galeria - Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach Bielawa


Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa Denis Matejko zdobywa brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl