Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 2 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 8 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 9 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 10 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 13 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 14 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Wybory idą :)
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 16 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 17 dni temu

Dzierżoniów

Cotygodniowe podsumowanie II Ligi szczypiorniaka – 9. kolejka

BartekZ

Wracamy z cotygodniowym cyklem podsumowań wydarzeń w II Lidze gr. 1 Piłki Ręcznej Mężczyzn! 9. kolejka nie obfitowała w sensacyjne rozstrzygnięcia. Faworyci nie zawiedli – swoje spotkania wygrały wszystkie trzy zespoły liderujące reszcie stawki. W ramach małej niespodzianki rozpatrywać można jedynie wygraną Dziewiątki z Borem, dla której było to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Wyniki meczów prezentują się następująco:

Śląsk Wrocław Handball Team 32:25 (16:14) MKST Astra Nowa Sól

Mozolnie kompletujący kadrę w trakcie sezonu Śląsk, wywiązał się z roli faworyta i ograł na własnym parkiecie drużynę z Nowej Soli. O 3 punkty należało jednak zawalczyć – choć w 6. minucie było już 5:2 dla gospodarzy, nieobliczalni szczypiorniści Astry niespełna 10 minut później wyszli na prowadzenie 6:8. Zacięta walka trwała aż do przerwy, na którą zawodnicy obu zespołów zeszli przy dwubramkowej zaliczce miejscowych. Drugie 30 minut było lepsze w wykonaniu Śląska, który ostatecznie zwyciężył 32:25, a chwilę przed ostatnią syreną jego przewaga wynosiła nawet 10 trafień. Najskuteczniejsi byli: dla WKS Malte i Parzonka (po 6 bramek), dla MKST Paszkiewicz (6). Dwa premierowe trafienia w barwach Śląska zdobył nowy obrotowy, Dawid Wołowiec.

SKF KPR Sparta Oborniki 26:23 (13:12) UKS GOKIS Kąty Wrocławskie

Sparta po nie najlepszym występie przed tygodniem we Wrocławiu, gdzie musiała uznać wyższość Forzy, tym razem także nie zaprezentowała się tak, jak na jednego z liderów przystało. KPR niemiłosiernie męczył się z beniaminkiem z Kątów, który bądź co bądź, choć punktów w ligowej tabeli na ten moment wiele nie gromadzi, to jest coraz mniej wygodnym rywalem dla reszty stawki. Na końcowy rezultat wpływ miał przede wszystkim zryw miejscowych między 34 a 48 minutą – wtedy zdobyli oni 7 goli, tracąc tylko jednego. Najwięcej bramek zdobywali: Narożny dla Sparty (7) oraz Jarząbek dla UKS (8).

MKS Tęcza Kościan 23:31 (11:19) KS Forza Wrocław

Dosłownie i w przenośni rozpędzona Forza, zgarnia kolejne cenne punkty. Wrocławianie tym razem złudzeń nie pozostawili rewelacji rozgrywek, Tęczy Kościan. Na tablicy wyników, rezultat w okolicach remisu oscylował tylko przez pierwsze 10 minut. Później rozkręcać zaczęli się podopieczni trenera Palicy, którzy na przerwę zeszli z zapasem aż ośmiu trafień. Druga odsłona tego starcia była tylko dopełnieniem formalności przez przyjezdnych. Najlepsi w ofensywie byli: Olejnik dla Tęczy (6) oraz Kuczyński dla Forzy (7).

SKS Orlik Brzeg 19:24 (8:11) TS Zew Świebodzin

Faworyt tego spotkania był oczywisty – Świebodzin bez zawahania powinien był ograć czerwoną latarnię ligi z Brzegu i tak też się stało. Wydaje się jednak, że Orlik zaczyna wskakiwać na odpowiednie tory, bo osiąga coraz lepsze wyniki – po wygranej z Koninem, nadeszła minimalna porażka z Borem oraz niezłe spotkanie właśnie ze Świebodzinem. Najskuteczniejsi okazali się: po stronie Orlika Pieńczewski (5), natomiast po stronie Zewu – Cenin oraz Radny (po 7 trafień). W ekipie gospodarzy zadebiutował nowy zawodnik, Michał Grochowski. Wracający po kontuzji były szczypiornista ŚKPR Świdnica, zdobył w tym meczu 3 bramki i na pewno będzie sporym wzmocnieniem drużyny z Brzegu.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25:24 (16:10) SPR Bór Oborniki Śląskie

Wygraną legniczan można rozpatrywać w ramach małej niespodzianki. Bór po raz kolejny pokazał, że jest w nierównej dyspozycji i może tak samo wygrać jak i przegrać z każdym. Dla gospodarzy było to dopiero drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Końcowy tryumf Dziewiątki to przede wszystkim zasługa poprawnej gry w pierwszej odsłonie rywalizacji, gdzie zespół Tomasza Dobrołowicza uzyskał przewagę aż 6 bramek. W drugiej połowie spotkanie było wyrównane i nic nie wskazywało na emocje w samej końcówce. O dziwo, w Legnicy było jednak gorąco, bo od stanu 25:19 dla miejscowych, podopieczni Szabata doszli przeciwników na jedną bramkę. Do doprowadzenia do remisu zabrakło jednak czasu i wynik 25:24 okazał się ostatecznym rozstrzygnięciem. Grający trener gości szalał w ataku – Szabat zdobył tego wieczora aż 12 bramek. Dla EUCO-UKS najczęściej trafiali Holewski i Szyba – po 7 razy.

LKS OSiR Komprachcice 31:28 (17:12) SSRiR Start Konin

Kolejny rywal Żagwi, ekipa z Konina, na wyjeździe uległa drużynie z Komprachcic. Miejscowi byli faworytem i bardzo dobrze wywiązali się z tej roli. Dzięki wygranej, podopieczni Bartłomieja Jasiówki utrzymali bardzo dobrą, czwartą lokatę w ligowej tabeli. Przyjezdni niewielką porażkę zawdzięczają przede wszystkim zrywowi z ostatnich fragmentów meczu, kiedy zdobyli 5 bramek z rzędu. Najlepsi w ofensywie byli: Piech po stronie LKS (8) oraz Glinkowski po stronie Konina (11!). Tym samym wiadomo, na kogo szczególną uwagę zwrócić będzie musiała defensywa Żagwi w sobotnim meczu ze Startem przed własną publicznością.

UKS Olimp Grodków 29:20 (13:8) MKS Żagiew Dzierżoniów

ZAPOWIEDŹ!

W kolejny weekend zostanie rozegrana już 10. kolejka II Ligi! Szlagierowo zapowiada się spotkanie Olimpu Grodków ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Grobelnego z kolejki na kolejkę mogą chwalić się szerszą kadrą, a właśnie ta była ich największą bolączką z początku sezonu. Grodków natomiast w ostatnich spotkaniach nie przekonuje już tak bardzo, jak miało to miejsce w pierwszych kolejkach ligowego grania.

Zaciekła walka o punkty zapowiada się w Dzierżoniowie, gdzie złą serię będzie chciała przełamać miejscowa Żagiew. Rywalem MKSu będzie Start Konin, drużyna groźna na własnym parkiecie, ale tracąca atut własnej hali – nieco bezbarwna.