Dzierżoniów

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja

Turniej P.siatk Foto 9

Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” św. Jan Paweł II

Dnia 23 czerwca w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie miał miejsce CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ „GRAMY DLA GOSI I KACPERKA”

Celem głównym wydarzenia była:
– zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację w związku z chorobą nowotworową Małgorzaty Mroczkowskiej, mieszkanki gminy Dzierżoniów,
– zbiórka pieniędzy na operację lewej rączki w Palley Institute, ratującej przed kalectwem Kacperka Najdka, mieszkańca gminy Dzierżoniów.
Cele dodatkowe wydarzenia to:
– integracja sympatyków gry w siatkówkę poprzez bezpośrednią grę w piłkę siatkową w szczytnym celu,
– integracja stowarzyszeń siatkarskich Powiatu Dzierżoniowskiego poprzez wspólną organizację charytatywnego wydarzenia,

– umożliwienie czynnego wypoczynku oraz wzmacnianie zdrowia oraz kondycji uczestników.
Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Dzierżoniów Dariusz Kucharski. Organizatorem wydarzenia był K.S. Bielawanka Bester Bielawa a partnerami organizacyjnymi: Lider Dzierżoniów; TKKF Dzierżoniów; Salos Pieszyce; OSiR Dzierżoniów, 3W Dzierżoniów, Restauracja Wars, Pałac Bielawa, „Fajnie jest pomagać”, Top Art Studio; Pestka, Photo&Party, ZPM Jerzy Gawrycki.

Do turnieju ostatecznie zgłosiło się 10 drużyn z 4 powiatów, 6 gmin: „Huragan Prusy”, „STS Budzów”, „WKS Volley Wilczyce „Blok Techniczny Pieszyce”, „For Fun”,Sparta Dzierżoniów” , „Na Bank”, „TKKF Dzierżoniów”, „Edka Syn Team”, „Junior Bielawianka” W sumie przez 10 godzin i 45 minut / 645min. odbyły się 24 mecze (50setów).Gra piłką siatkową była przednia i sympatyczna, nikt nie czuł zmęczenia. Nie brakowało emocji i siatkówki na wysokim oraz wyrównanym poziomie. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się
następująco.
I miejsce – „Junior Bielawianka”
II miejsce –„For Fun”
III miejsce – „Na Bank”
IV miejsce -„TKKF Dzierżoniów”
MVP – Zawodniczka Turnieju – Kinga Szarawarska
MVP – Zawodnik Turnieju – Grzegorz Jacznik

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, do dyspozycji była strefa zabawy, zamek dmuchany, animacje, gry i zabawy dla dzieci oraz wata cukrowa i popcorn jak i fotobudka. Ponadto można było skorzystać z bogato zaopatrzonej gastronomi – kiełbasa, ciasto, gofry, kawa herbata oraz zakupić jedzenie z food trucka

Dopisała sympatyczna publiczność, darczyńcy i sympatycy piłki siatkowej, którzy nie mogli wziąć bezpośrednio czynnego udziału w turnieju a chcieli wesprzeć wydarzenie. Miały miejsce liczne licytacje.„MVP Licytacji” zlicytował Voucher, piłkę oraz szalik na kwotę 1700 zł. W sumie dzięki dobroczynności publiczności i drużyn oraz społeczności lokalnej udało się wspólnie zebrać 12,730,94. i 63 euro

Dzięki tej pomocy Gosia i Kacperek są bliżej do dogodniejszego funkcjonowania w codzienności.

Na zakończenie części sportowej odbyła się uroczysta ceremonia dekoracji. Drużyny za 3 pierwsze miejsca otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy a wszystkie drużyny i MVP Turnieju pamiątkowe statuetki i podziękowania.

Wszystkim drużynom i uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za obecność, pomoc i wsparcie oraz sympatyczną atmosferę.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, społeczności siatkarskiej i społeczności lokalnej oraz ludziom dobrego serca – wolontariuszom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju i czuwali nad jego prawidłowym przebiegiem.

Szczególne i gorące podziękowania składamy naszym darczyńcom dzięki, którym mogliśmy zapewnić uczestnikom zimny i ciepły bufet, było ich tak wielu, że obawiamy się, że kogoś możemy ominąć dlatego nie wymieniamy indywidualnie , dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Podziękowania składamy ofiarodawcom przedmiotów, gadżetów do licytacji, których również było bardzo wielu i żeby kogoś nie ominąć nie wymieniamy również indywidualnie, dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Wydarzenie współfinansowane było w ramach realizacji Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015- 2020.
Opr.Grzegorz Różycki


Galeria - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja Dzierżoniów


Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej ” Gramy dla Gosi i Kacperka” – Sprawozdanie / Fotorelacja | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl