2
Seria bez porażki trwa!
BKS skomentował(a) Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo16 godzin 40 minut 1 sekund temu
Gratulacje
Ewa skomentował(a) Wielki Sukces BWA Breakers w Rosji na Mistrzostwach Break Dance0 miesięcy 3 dni temu
Brawo brawo brawo
Kibic skomentował(a) 5-3 Bielawianka wygrywa ze Śląskiem0 miesięcy 4 dni temu
Nasz powiat w kategorii U8 reprezentuje UKS SIÓDEMKA BIELAWA:) BRAWO!!!
kj skomentował(a) Finały wojewódzkie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – zapowiedź0 miesięcy 6 dni temu
Jestem dumna z ciebie synku!!!
Milena Stajno skomentował(a) Wspaniały sukces bielawskiego licealisty w Olimpiadzie Solidarności!0 miesięcy 8 dni temu
Kolejny dobry mecz :)
Kibic skomentował(a) Pewna wygrana Bielawianki 3:00 miesięcy 11 dni temu
Tak trzymać. Nie która liga a dobre widowisko się liczy
Byłem i widziałem skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Dobry mecz
BKS skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Brawo i oby tak dalej
Anonim skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Dwa lata remu wziąłem mercedesa w leasing. Jak dla mnie istotne jest, że raty mogę sobie w koszty doliczyć. Każdemu niezdecydowanemu polecam leasing samochodu.
Biki skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 19 dni temu

Bielawa

Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.

Bielawianka Bielawa 31mar18020

W drugim meczu rundy wiosennej Bielawianka Bielawa „rozjechała” po pięknej grze ofensywnej na własnym boisku drużynę z Jaworzyny Śl. 4:0 (3:0). W drugiej minucie prowadzenie gospodarzom dał Bartek Tomkiewicz, który ponownie w 26′ podwyższył na 2-0 po asyście Bartka Cegiełki. Niespełna 10 minut później Bielawianka prowadziła już 3-0 po trafieniu Piotra Prokopa (35′). W drugiej połowie meczu szanse gry dostało aż sześciu zawodników Bielawianki. W tej części spotkania padł tylko jeden gol po trafieniu Marcosa Pauli w 50′. Na uwagę zasługuje postawa Bartka Cegiełki, który zaliczył aż 4 asysty. Łukasz Malec kolejne 0 z tyłu, brawo!

BIELAWIANKA BIELAWA 4-0 KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA

Bielawianka: Łukasz Malec – Paweł Kuśmierek, Adrian Morasz, Bartosz Paszkowski (76′ Sang Kyoon Lee), Bartłomiej Cegiełka, Adam Kowalczyk (56, Jakub Gucwa), Piotr Prokop (66′ Jakub Mazur), Marcos Pauli (86′ Dawid Włodek), Mateusz Kuriata, Łukasz Wiącek (46; Dawid Januszewicz), Bartosz Tomkiewicz (46, Łukasz Grzywiński)

Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl. | Bielawa