2
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 8 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 12 dni temu
No i fajnie :)
Będzie
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 13 dni temu

Bielawa

Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo

Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo Bielawa Piłka nożna

W środę, 18 kwietnia Bielawianka Bielawa podejmowała w meczu 21. kolejki IV ligi Unię Bardo. Po przegranej w rozgrywkach jesiennych 3-1 bielawianie mieli chrapkę na rewanż. W pierwszych dwudziestu minutach to oni mieli optyczną przewagę. Jednak w 34′ Krzysztof Czachor daje prowadzenie gościom po strzale z wolnego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotykania. W drugiej połowie zaczęło robić się nerwowo, czego efektem było aż 10 żółtych kartek. Najpierw w 69′ Murilo doprowadził do wyrównani i ponownie ten sam zawodnik w 75′ wyprowadził Bielawiankę na prowadzenie – 2-1. Dwie minuty później Krzysztof Czachor doprowadza do wyrównania na 2-2. Bielawianie dopowiedzieli trafieniem Bartłomieja Cegiełki na 3-2. W 96 ‚ goście zdołali doprowadzić do wyrównania na 3-3 po golu Tomasza Zielińskiego.

Bielawianka: Łukasz Malec – Bartłomiej Cegiełka (90’+3 Jakub Gucwa), Dawid Januszewicz (71′ Julio cezar Gruba filho), Adam Kowalczyk, Łukasz Grzywiński (46′ Murilo Koefender Maia), Paweł Kuśmierek, Bartosz Paszkowski (59′ Jakub Mazur), Mateusz Kuriata, Adrian Morasz, Marcos Pauli baumgarten (65′ Bartosz Tomkiewicz), Piotr Prokop.

Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo | Bielawa