2
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 8 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 12 dni temu
No i fajnie :)
Będzie
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 13 dni temu

Dzierżoniów

Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto]

Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Nie poprawili niekorzystnego bilansu meczów ze Stalą Lechici. Do trzech porażek dołożyli czwartą w stosunku 1:3 (0:2) i niestety dziś poniesioną w kiepskim stylu. Rywale byli dziś o klasę lepsi i zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Honorową bramkę w 90 minucie zdobył Patryk Paszkowski. Warto nadmienić bardzo dobrą postawę głównego arbitra, którego dziś na meczu praktycznie nie było widać.

Wszyscy ciekawi byliśmy jak zaprezentują się dzisiaj trójkolorowi. Mają w nogach maraton meczów co trzy dni, w tym ten najważniejszy, czyli dolnośląski finał rozgrywany w drugiej połowie w strugach deszczu na ciężkiej murawie. Z drugiej strony Stal Brzeg z nowym trenerem, który jednak III-ligowy poziom i rywali zna bardzo dobrze, pracował wszak jeszcze niedawno w Piaście Żmigród. Goście w roli faworytów przyjechali do Dzierżoniowa po komplet punktów i niestety, ale pewnie go z murawy zgarnęli.

Zaczęło się jednak bardzo obiecująco. W 11 minucie Niedojad otrzymawszy kapitalną piłkę od Borowego znalazł się oko w oko z Aminem Stitou. Były bramkarz Lechii zachował się jednak bardzo dobrze, skracając kąt naszemu napastnikowi i w ostatecznej próbie nerwów golkiper Stali wyszedł z tej sytuacji obronną ręką, a właściwie nogą. Niestety były to miłe złego początki. Dwie minuty później goście cieszyli się z objęcia prowadzenia. Piłka trafia ze środka pola na lewe skrzydło do Dominika Bronisławskiego, ten po bardzo dobrym starcie mija kolejnych zawodników Lechii, wbiega pewnie w pole karne i silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Dominika Spaleniaka. Lechici nie otrząsnęli się po stracie pierwszego gola, a przegrywali już 0:2, bowiem trzy minuty później przepięknym uderzeniem „z fałsza” po długim rogu popisał się Kamil Zalewski. Dwie bramki dodały bardzo dużo pewności drużynie Stali, która zaczęła w pełni kontrolować spotkanie. Cofnięci rywale wyczekiwali na ruch podopiecznych Zbigniewa Soczewskiego, bacznie i uważnie grając w defensywie, rozbijając nieliczne ataki miejscowych, sami też próbując co jakiś czas wyprowadzić kontrę. Do takiej doszło w 37 minucie, gdy Lipiński otrzymawszy piłkę w uliczkę między dwóch obrońców znalazł się w sytuacji sam na sam ze Spaleniakiem, ale tym razem pojedynek wygrał młody bramkarz Lechii. W końcówce pierwszej połowy powiało jeszcze optymizmem, gdy przeprowadziliśmy naszą sztandarową akcję. Buryło zerwał się obrońcom i zgrał wzdłuż pola karnego, ale żaden z kolegów nie zdążył do bezpańskiej piłki, a wystarczyło tylko dołożyć nogę, bowiem Amin został przy krótkim słupku. W samej końcówce goście mogli podwyższyć prowadzenie po kiksie Paszkowskiego, ale w sukurs koledze z drużyny ruszył Buryło i heroicznym powrotem pod własną bramkę zapobiegł utracie gola. Do przerwy Stal zasłużenie prowadziła 2:0.

Lechia: Spaleniak – Słonecki, Barski, Paszkowski, Korkuś, Lechocki (46′ Szydziak), Pietkiewicz, Borowy, Buryło, Tomaszewski (58′ Brzezicki, 78′ Terpiłowski), Niedojad
Stal: Stitou – Sikorski, Zalewski, Jurek, Gajda (65′ Januszkiewicz), Zalewski, Nowacki (77′ Kolanko), Celuch (85′ Pożarycki), Żmuda, Bronisławski, Lipiński (60′ Cieślik)
GOLE: 0:1 Bronisławski (13′), 0:2 Zalewski (16′), 0:3 Januszkiewicz (75′), 1:3 Paszkowski (90+2′)

Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto] | Dzierżoniów