2
sporo jest korzysci, chocby ten ze nie trzeba np brac kredytu.. ja jeżdzę mercedesem, leasing - niecały tysiąc. normalnie nie byloby mnie stać na takie auto. to są korzyści:)
Sebastian A skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 1 dni temu
jusz co co jusz jusz jusz juz
wailm \ skomentował(a) Gmina Walim zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!0 miesięcy 6 dni temu
Lechia zajęła I i III miejsce a Akademia Piłkarska dwa razy II miejsce i tylko 1 gol dzielił ich od I miejsca. Brawo Akademia Piłkarska Dzierżoniów!!!
Organizator skomentował(a) AP Dzierżoniów na turnieju JAKO POLONIA STAL CUP w Świdnicy0 miesięcy 7 dni temu
chyba redakcja zapomniala wspomniec o wygranej Lechii :D czyli idzie unlike
zz skomentował(a) AP Dzierżoniów na turnieju JAKO POLONIA STAL CUP w Świdnicy0 miesięcy 7 dni temu
Lechai zdobyla 1 miejsce . Brawo UKS
z skomentował(a) AP Dzierżoniów na turnieju JAKO POLONIA STAL CUP w Świdnicy0 miesięcy 7 dni temu
"Jeśli klient chce płacić jeszcze mniej i podpisać krótką umowę (np. na 2, 3 lub 4 lata), to powinien rozważyć produkty z tzw. ratą balonową." Nie wszystko złoto co się świeci - po to wymyślono takie oferty: https://www.fmleasing.pl/aktualnosci/po-co-wymyslono-auta-w-abonamencie ;)
radziwiłł od leasingu skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 12 dni temu
Sobota, będę :)
Anonim skomentował(a) WOŚP zagra dla noworodków0 miesięcy 13 dni temu
Czekam na 11.02. 2018🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒👑🎤🎤🎤❤
Ewa skomentował(a) Michał Szpak w Bielawie0 miesięcy 28 dni temu
jakaś tabela aktualna ???
andrzej zet skomentował(a) Bielawa: Zapowiedź meczu II ligi siatkówki1 miesięcy 1 dni temu
Brawo dziewczyny
Anonim skomentował(a) Zapaśniczki powołane do Reprezentacji Polski1 miesięcy 17 dni temu


Przepisy Kulinarne

Bielawa

Bądź ambasadorem zmiany !

Turniej

Uczniowie Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych brali udział w różnych działaniach projektu realizowanego przez Zespól Ośrodków Wsparcia w Bielawie” Nie jestem inny, nie jestem gorszy”. Głównym celem projektu było ukształtowanie postaw otwartości i akceptacji dla inności, szanowania praw człowieka i uznania, że wszyscy rodzimy się wolni i równi oraz, że nie możemy dyskryminować innych z żadnego powodu.

23 września 2017 r. w happeningu – „ Nie jestem inny, nie jestem gorszy” z takimi hasłami nasi uczniowie, otwierali pochód maszerując ulicami Bielawy do  parku, gdzie odbywał się  X Festyn Rodzinny – Bielawa Twój Dom. Ten happening był lekcją tolerancji dla osób z zaburzeniami psychicznymi, którym szczególnie potrzebna jest wyrozumiałość, wrażliwość i nasza otwartość na ich problemy. Wspólne wyjście było lekcją tolerancji, próbą wyrobienia wrażliwości w naszych uczniach i szacunku dla osób wymagających naszego wsparcia.

W ramach projektu nasze uczennice : Natalia Siuty, Roksana Bobrowska, Wiktoria Zakrzewska, Dominika Kasprzak pod opieką Barbary Buczek- właścicielki zakładu fryzjerskiego w Bielawie oraz dyrektor Biura Cechu Katarzyny Wierzbickiej odwiedzały kilkakrotnie pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy Społecznej „Nestor” w Bielawie, wykonując na ich rzecz zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne.

Kolejne działanie ,w którym wzięliśmy udział – to Turniej Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Do udziału w turnieju,  który odbył się 9 listopada w obiekcie Ośrodków Wsparcia, przygotowani zostali następujący uczniowie klasy II – Natalia Siuty, Marcin Czerkawski, Andrzej Jasiński oraz  Maciej Orawiec. Walka o uzyskanie dobrego wyniku była zacięta, rozgrywała się między dobrze przygotowanymi pięcioma drużynami, reprezentantami bielawskich szkół oraz drużyny złożonej z podopiecznych Ośrodka Wsparcia, drużyny doskonale przygotowanej merytorycznie. W rezultacie uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

Wzięliśmy również udział w konkursie plastycznym ”Akceptuj mnie, mimo że jestem inny”. Uczniowie przygotowali 6 prac konkursowych, z których 2 zostały nagrodzone. I miejsce zajęła praca ucznia klasy I –Mateusza Filaka, III miejsce przypadło uczniowi klasy III- Łukaszowi Hendzlowi. Wręczenie nagród odbyło się w czasie konferencji podsumowującej projekt- 7 grudnia 2017 r., w czasie której wykład wygłosił dr Tomasz Bilicki na temat ” Tolerancja dla inności” Treścią wykłady było wyjaśnienie pojęć takich jak: tolerancja, dyskryminacja, mowa nienawiści, podane zostały przykłady narracji dyskryminacyjnej oraz mowy nienawiści i pojęć pokrewnych. Podsumowaniem wykładu były propozycje zmian w swoim zachowaniu, które można wprowadzić natychmiast takich jak: nie używać mowy nienawiści, stosować narracje przeciwne i alternatywne, wzmacniać swoją samoocenę i tożsamość, animować działania pomocowe, być ambasadorem zmiany itp. Bardzo interesujący, przystępny i sugestywny sposób prowadzenia wykładu oraz aktywny kontakt z zebraną licznie publicznością ,przekonał uczestników, że każdy bez większego wysiłku może zmienić swoje zachowanie. Korzyści z udziału uczniów w tym projekcie uznajemy za bardzo ważne i pożyteczne, wzbogacające proces wychowawczy o najważniejsze w kontaktach rówieśniczych zasady postępowania zgodnego z duchem tolerancji i otwartości na innych.


Galeria - Bądź ambasadorem zmiany ! Bielawa


Bądź ambasadorem zmiany ! | Bielawa Bądź ambasadorem zmiany ! | Bielawa Bądź ambasadorem zmiany ! | Bielawa Bądź ambasadorem zmiany ! | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl