Interesujące

Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław”

Make - Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego "Piękny Wrocław"

21.06.2017 w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Piękny Wrocław” organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia w porozumieniu z Architektem Miasta i Wydziałem Arch. i budownictwa UM Wrocławia. Ocenie podlegały projekty/budynki, których budowa zakończyła się w 2016 r.

od lewej: Katarzyna Tabiś, Ewelina Gawlik i Mateusz Jankowski.

Wśród Laureatów w kategorii „modernizacja obiektu zabytkowego” znalazł się obiekt (kamienicy przy ul. Podwale 7 we Wrocławiu), którego kompleksowy projekt przebudowy i nadbudowy z adaptacją na cele biurowe realizowała pochodząca z Niemczy architekt Ewelina Gawlik, współwłaścicielka pracowni architektonicznej „Make Grupa Projektowa”.

Autorką zdjęć jest Marta Niedbalec.


Galeria - Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” Interesujące


Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące Architekt z Niemczy laureatem konkursu realizatorskiego „Piękny Wrocław” | Interesujące
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl