2
ło panie, ale lanie
Anonim skomentował(a) Lechia zebrała baty w Bielsku … [1 video + 43 foto]15 godzin 17 minut 33 sekund temu
Brawo drużyna
Anonim skomentował(a) Przebudzenie Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Bardzo dobre sędziowanie na turnieju, pozdrawiam
Xyz skomentował(a) IV Memoriał Oskara Plinty – podsumowanie0 miesięcy 15 dni temu
I znowu w plecy
Marek skomentował(a) Sobota: mecz Bielawianka – Polonia Świdnica0 miesięcy 16 dni temu
Chciałbym aby Lechia spadła, IV liga z Lechią, Górnikiem Wałbrzych czy Polonią Świdnica zapowiada się ciekawie. ps. kibice Lechii bez spiny to nie jest atak
Bielawianka skomentował(a) Porażka Lechii Dzierżoniów 0:10 miesięcy 19 dni temu
Oho, zaczęliśmy się podpisywać. Skąd my to znamy?:)
Widzę skomentował(a) Sukces Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego!0 miesięcy 20 dni temu
Będzie sieka na wyborach. Stawiam na drugą turę Rak kontra Łyżwa
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kandydat jednocześnie popierany przez PIS i OBS? To niezgodne z naturą. To tak jakby kogoś popieralo i PiS i PO jednocześnie. Więc coś z tym PIS w Bielawie jest nie tak. To PIS tylko z nazwy. Taka wydmuszka.
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Jestem za!
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kurcze, może być ciekawie.
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu


REKLAMA

Bielawa

AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS !

AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! Bielawa Inne dyscypliny News sport Owls Bielawa Futbol amerykański Bielawa

Bielawskie Sowy mają się lepiej niż kiedykolwiek. Po świetnym udanym sezonie 2016, w którym seniorzy zdobyli brązowy medal rozgrywek PLFA8, a juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski w kategorii do lat 17tu, futboliści z Bielawy wracają w tym roku na boisko Stadionu Bielawianka z perspektywą kolejnych sukcesów. Do składu seniorskiego pozyskany został amerykański zawodnik Triston McCathern, którego będziemy mogli podziwiać w akcji na bielawskim stadionie już 24 czerwca!

Juniorzy PLFA-J8
Rozegrany 3 maja tego roku we Wrocławiu turniej otwierający rozgrywki juniorskie przyniósł naszym młodym zawodnikom dwa zwycięstwa. W fenomenalny sposób ograli oni rywali z Wrocławia oraz Katowic wynikami 38:0 oraz 42:0 stając się murowanym faworytem do obrony tytułu Mistrza Polski do lat 17.

AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! Bielawa Inne dyscypliny News sport Owls Bielawa Futbol amerykański Bielawa

W całym turnieju najlepiej w ataku bielawian spisał się rozgrywający, Tomasz Dymowski, który nie tylko celnie podawał piłki, ale i też świetnie z nią biegał zdobywając przyłożenia. W obronie, na wyróżnienie zasłużyli linebackerzy: Mateusz Lisiewicz i Karol Strej, którzy bez problemu zatrzymywali biegi przeciwników i z powodzeniem wypełniali założenia taktyczne swoich trenerów. Co ważne, zmiennicy również spełnili pokładane w nich nadzieje, udowadniając, że młode Sowy posiadają w tym roku szeroką ławkę.

Najbliższa okazja aby kibicować naszym juniorom będzie 4 czerwca, kiedy to na Stadionie Bielawianki odbędzie się turniej rewanżowy. Początek pierwszego meczu młodych sów o godzinie 13:00. Śmiało również możemy już Państwa zaprosić na turniej ćwierćfinałowy 18 czerwca oraz finał rozgrywek juniorskich 1 lipca – wszystkie mecze odbędą się w Bielawie. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy na profil klubu na facebooku www.facebook.com/bielawaowls oraz na stronę www.owls.plfa.pl

Seniorzy PLFA II
Zdecydowaną nowością numer jeden na tegoroczny sezon jest pozyskanie amerykańskiego zawodnika Tristona McCatherna, który zadebiutuje 24 czerwca z numerem #22 i wspomoże skład seniorów Bielawa Owls. Triston od maja mieszka w Bielawie i pozostanie w naszym mieście do zakończenia sezonu.

Nasza drużyna w tym roku wystąpi w rozgrywkach 11-osobowych w lidze PLFA II, w której zagramy w systemie rewanżowym przeciwko Panthers Wrocław, Dragons Zielona Góra oraz Opole Wolverines. W przypadku awansu do fazy play-offs nasi seniorzy będą mieli okazję zmierzyć się kilkoma z 18tu drużyn z całej Polski, występujących w tej samej lidze.

Wywiad z Tristonem McCathernem: – youtube.com/watch?v=_0tSO5LAwXg

Pierwszy mecz seniorów
Już w Sobotę 24 czerwca rozpoczęcie sezonu seniorskiego Bielawa Owls! Pierwszym przeciwnikiem Bielawa Owls będą Rosomaki z Opola, czyli Wolverines! Będzie to pierwsza okazja aby zobaczyć w akcji Tristona „T-duba” McCatherna oraz cały skład seniorski bielawskich Sów.

Przybyli kibice tradycyjnie mogą oczekiwać wspaniałej oprawy audiowizualnej i pirotechnicznej, muzyki, występów cheerleaderek, maskotki Owlie, cateringu (grill) oraz profesjonalnego komentarza.
Przedsprzedaż biletów rusza 12 czerwca!
Bilety dostępne u zawodników Owls oraz pod nr tel 502-949-784 a także w Sklepie Warzywnym „Gregor” ul. Berlinga Bielawa, na przeciwko marketu „Inter Marche”
Przedsprzedaż: 10zł, Dzień meczu: 15zł Karnet na 3 mecze domowe: 20zł

Kolejne dwa mecze odbędą się 8 lipca przeciwko Dragons Zielona Góra oraz 6 sierpnia przeciwko Panthers Wrocław.
Zaproś znajomych, kup bilet i kibicuj naszej drużynie w meczu otwarcia i walce o mistrzostwo ligi!

Rekrutacja
Cały czas prowadzimy nabór chętnych. W Owls rekrutacja trwa cały rok, niezależnie od trwającego sezonu. Każdy nowy zawodnik jest szkolony od całkowitych podstaw i profesjonalnie przygotowywany do rozgrywek pod okiem 5 trenerów, w pełnym sprzęcie oraz na profesjonalnym boisku do futbolu amerykańskiego na ul. Bankowej w Bielawie. Skontaktuj się z nami i dołącz do składu już dziś!


Galeria - AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! Bielawa


AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! | Bielawa
Komentarze
 • Anonim
  o 12:48

  Kogo interesuje futbol amerykański. I tak nikt tam nie chodzi już

 • Anonim
  o 23:11

  Dzisiaj grali ale wielkiego szału nie było na trybunach

  • Anonim
   o 07:15

   A czego się spodziewałeś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl