Bielawa

AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS !

pageowl17 - AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS !

Bielawskie Sowy mają się lepiej niż kiedykolwiek. Po świetnym udanym sezonie 2016, w którym seniorzy zdobyli brązowy medal rozgrywek PLFA8, a juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski w kategorii do lat 17tu, futboliści z Bielawy wracają w tym roku na boisko Stadionu Bielawianka z perspektywą kolejnych sukcesów. Do składu seniorskiego pozyskany został amerykański zawodnik Triston McCathern, którego będziemy mogli podziwiać w akcji na bielawskim stadionie już 24 czerwca!

Juniorzy PLFA-J8
Rozegrany 3 maja tego roku we Wrocławiu turniej otwierający rozgrywki juniorskie przyniósł naszym młodym zawodnikom dwa zwycięstwa. W fenomenalny sposób ograli oni rywali z Wrocławia oraz Katowic wynikami 38:0 oraz 42:0 stając się murowanym faworytem do obrony tytułu Mistrza Polski do lat 17.

owls16mac 633x420 - AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS !

W całym turnieju najlepiej w ataku bielawian spisał się rozgrywający, Tomasz Dymowski, który nie tylko celnie podawał piłki, ale i też świetnie z nią biegał zdobywając przyłożenia. W obronie, na wyróżnienie zasłużyli linebackerzy: Mateusz Lisiewicz i Karol Strej, którzy bez problemu zatrzymywali biegi przeciwników i z powodzeniem wypełniali założenia taktyczne swoich trenerów. Co ważne, zmiennicy również spełnili pokładane w nich nadzieje, udowadniając, że młode Sowy posiadają w tym roku szeroką ławkę.

Najbliższa okazja aby kibicować naszym juniorom będzie 4 czerwca, kiedy to na Stadionie Bielawianki odbędzie się turniej rewanżowy. Początek pierwszego meczu młodych sów o godzinie 13:00. Śmiało również możemy już Państwa zaprosić na turniej ćwierćfinałowy 18 czerwca oraz finał rozgrywek juniorskich 1 lipca – wszystkie mecze odbędą się w Bielawie. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy na profil klubu na facebooku www.facebook.com/bielawaowls oraz na stronę www.owls.plfa.pl

Seniorzy PLFA II
Zdecydowaną nowością numer jeden na tegoroczny sezon jest pozyskanie amerykańskiego zawodnika Tristona McCatherna, który zadebiutuje 24 czerwca z numerem #22 i wspomoże skład seniorów Bielawa Owls. Triston od maja mieszka w Bielawie i pozostanie w naszym mieście do zakończenia sezonu.

Nasza drużyna w tym roku wystąpi w rozgrywkach 11-osobowych w lidze PLFA II, w której zagramy w systemie rewanżowym przeciwko Panthers Wrocław, Dragons Zielona Góra oraz Opole Wolverines. W przypadku awansu do fazy play-offs nasi seniorzy będą mieli okazję zmierzyć się kilkoma z 18tu drużyn z całej Polski, występujących w tej samej lidze.

Wywiad z Tristonem McCathernem: – youtube.com/watch?v=_0tSO5LAwXg

Pierwszy mecz seniorów
Już w Sobotę 24 czerwca rozpoczęcie sezonu seniorskiego Bielawa Owls! Pierwszym przeciwnikiem Bielawa Owls będą Rosomaki z Opola, czyli Wolverines! Będzie to pierwsza okazja aby zobaczyć w akcji Tristona „T-duba” McCatherna oraz cały skład seniorski bielawskich Sów.

Przybyli kibice tradycyjnie mogą oczekiwać wspaniałej oprawy audiowizualnej i pirotechnicznej, muzyki, występów cheerleaderek, maskotki Owlie, cateringu (grill) oraz profesjonalnego komentarza.
Przedsprzedaż biletów rusza 12 czerwca!
Bilety dostępne u zawodników Owls oraz pod nr tel 502-949-784 a także w Sklepie Warzywnym „Gregor” ul. Berlinga Bielawa, na przeciwko marketu „Inter Marche”
Przedsprzedaż: 10zł, Dzień meczu: 15zł Karnet na 3 mecze domowe: 20zł

Kolejne dwa mecze odbędą się 8 lipca przeciwko Dragons Zielona Góra oraz 6 sierpnia przeciwko Panthers Wrocław.
Zaproś znajomych, kup bilet i kibicuj naszej drużynie w meczu otwarcia i walce o mistrzostwo ligi!

Rekrutacja
Cały czas prowadzimy nabór chętnych. W Owls rekrutacja trwa cały rok, niezależnie od trwającego sezonu. Każdy nowy zawodnik jest szkolony od całkowitych podstaw i profesjonalnie przygotowywany do rozgrywek pod okiem 5 trenerów, w pełnym sprzęcie oraz na profesjonalnym boisku do futbolu amerykańskiego na ul. Bankowej w Bielawie. Skontaktuj się z nami i dołącz do składu już dziś!


Galeria - AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! Bielawa


AMERYKAŃSKA SIŁA W BIELAWA OWLS ! | Bielawa
Komentarze
 • Anonim
  o 12:48

  Kogo interesuje futbol amerykański. I tak nikt tam nie chodzi już

 • Anonim
  o 23:11

  Dzisiaj grali ale wielkiego szału nie było na trybunach

  • Anonim
   o 07:15

   A czego się spodziewałeś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl