2
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 115 godzin 3 minut 47 sekund temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 4 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 11 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 12 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 14 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 20 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 20 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 22 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 25 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 25 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019.

6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka - 23.01.2019. Dzierżoniów News Warto przeczytać

– To pierwszy żołnierz Wojsk Specjalnych, który zginął podczas operacji bojowej w Afganistanie. Ubolewamy nad tym, że nie żyje nasz kolega – mówi mjr Krzysztof Plażuk z Wydziału Prasowego Dowództwa Wojsk Specjalnych.

Krzysztof Woźniak zginął w nocy z wtorku na środę w czasie potyczki z rebeliantami, w czasie próby zatrzymania groźnego terrorysty Abdula Rahmana. Kapitan Woźniak dowodził grupą szturmową w czasie akcji bojowej.” Taka tragiczna informacja dotarła do Polski po 23 stycznia 2013 roku…

23 stycznia 2013 roku zginął prowadząc grupę szturmową do akcji przeciw fanatycznym przeciwnikom.
– Był doskonałym dowódcą i z niejednej bojowej opresji wyprowadził nas cało – tak wspominają poległego oficera, awansowanego pośmiertnie na stopień majora, jego żołnierze. Należał do tej kategorii dowódców, którzy nie mówią „naprzód”, tylko „za mną”! Był pierwszym poległym w misji bojowej żołnierzem GROM-u. Miał 36 lat.
– Nigdy nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka – tak w trakcie ceremonii pogrzebowej żegnał majora biskup polowy WP Józef Guzek. – Często czytał Pismo Święte. Był człowiekiem głębokiej wiary, która dodawała mu sił i pewności siebie (…).
Jeden z kolegów wyznał, że przed akcją Krzysztof powiedział: „pamiętajcie, że jakby co, Pan Bóg formuje też oddział po tamtej stronie życia i potrzebuje najlepszych”. Po tamtej stronie życia bez wątpienia dołączył Krzysztof Woźniak do najlepszych. Do kapitana Raginisa, do generała Bołtucia, do pułkownika Lisa-Kuli i innych dzielnych polskich bohaterów… „Od mogiły żołnierza nie odchodzi się ze złamaną duszą. Nie odchodzi się z poczuciem klęski i beznadziejności, ale z niezbitym przekonaniem, że oto wyrosła nowa wartość ducha, wartość nie moja, nie twoja, ale nas wszystkich – wartość należąca do całego Narodu. Trzeba, aby pamięć o nich wiecznie trwała i żyła. W szkołach dzieci powinny poznawać biografie poległych za Ojczyznę z naszej gminy, miasta i powiatu. Powinna obowiązkowo wejść do programu nauki, być jedną z pierwszych lekcji nauki o patriotyzmie i Polsce…” – mówi Jarosław Kresa dowódca GRH 58 Pułku Piechoty.
23 stycznia, w 6. rocznicę śmierci majora Krzysztofa Woźniaka, w Dzierżoniowie przed poświęconym mu obeliskiem odbyło się tradycyjne spotkanie. Po krótkim wprowadzeniu, poległego 6 lat temu w Afganistanie oficera JW GROM, dzierżoniowianina, wspólnie wspominali jego Rodzice, Rodzina, licznie przybyli koledzy, a także kilku samorządowców (wśród nich burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski), członkowie stowarzyszenia „Pasjonat” z Pieszyc oraz Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego z Dzierżoniowa, mieszkańcy miasta i powiatu oraz członkowie GRH 58. pułku piechoty (4. psw), którzy wystawili posterunek honorowy przed obeliskiem. Pamiętając o Jego bohaterskiej postawie oddaliśmy hołd poległemu żołnierzowi.
Cześć i chwała bohaterom!
Boże, błogosław wolnej i niepodległej Polsce!

Zdjęcia Krzysztof Bachiński STF.
Kazimierz M. Janeczko


Galeria - 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. Dzierżoniów


6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl