2
Brawo chłopaki tak trzymac
Janpol skomentował(a) Bielawianka wygrywa sparing z Orłem Ząbkowice Śląskie 3-00 miesięcy 1 dni temu
Skarpetko? Kibice Lechii to już przechodzą samych siebie :) Odchodzą wszyscy zawodnicy a napina się... "skarpeta". Dobrze się dzieję w Lechii, odchodzi kapitan ;)
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 1 dni temu
Nie napinaj się tak skarpetko hihih
skarpetovsky skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 3 dni temu
Uuuu dzieje się w Lechii
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 3 dni temu
Brawo więcej takich akcji pora skończyć z napadamipomocniczki też powinny dostać po10 latek odosobnienia
Jola skomentował(a) Bielawscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury sprawców rozboju0 miesięcy 21 dni temu
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.1 miesięcy 3 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019.

6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka - 23.01.2019. Dzierżoniów News Warto przeczytać

– To pierwszy żołnierz Wojsk Specjalnych, który zginął podczas operacji bojowej w Afganistanie. Ubolewamy nad tym, że nie żyje nasz kolega – mówi mjr Krzysztof Plażuk z Wydziału Prasowego Dowództwa Wojsk Specjalnych.

Krzysztof Woźniak zginął w nocy z wtorku na środę w czasie potyczki z rebeliantami, w czasie próby zatrzymania groźnego terrorysty Abdula Rahmana. Kapitan Woźniak dowodził grupą szturmową w czasie akcji bojowej.” Taka tragiczna informacja dotarła do Polski po 23 stycznia 2013 roku…

23 stycznia 2013 roku zginął prowadząc grupę szturmową do akcji przeciw fanatycznym przeciwnikom.
– Był doskonałym dowódcą i z niejednej bojowej opresji wyprowadził nas cało – tak wspominają poległego oficera, awansowanego pośmiertnie na stopień majora, jego żołnierze. Należał do tej kategorii dowódców, którzy nie mówią „naprzód”, tylko „za mną”! Był pierwszym poległym w misji bojowej żołnierzem GROM-u. Miał 36 lat.
– Nigdy nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka – tak w trakcie ceremonii pogrzebowej żegnał majora biskup polowy WP Józef Guzek. – Często czytał Pismo Święte. Był człowiekiem głębokiej wiary, która dodawała mu sił i pewności siebie (…).
Jeden z kolegów wyznał, że przed akcją Krzysztof powiedział: „pamiętajcie, że jakby co, Pan Bóg formuje też oddział po tamtej stronie życia i potrzebuje najlepszych”. Po tamtej stronie życia bez wątpienia dołączył Krzysztof Woźniak do najlepszych. Do kapitana Raginisa, do generała Bołtucia, do pułkownika Lisa-Kuli i innych dzielnych polskich bohaterów… „Od mogiły żołnierza nie odchodzi się ze złamaną duszą. Nie odchodzi się z poczuciem klęski i beznadziejności, ale z niezbitym przekonaniem, że oto wyrosła nowa wartość ducha, wartość nie moja, nie twoja, ale nas wszystkich – wartość należąca do całego Narodu. Trzeba, aby pamięć o nich wiecznie trwała i żyła. W szkołach dzieci powinny poznawać biografie poległych za Ojczyznę z naszej gminy, miasta i powiatu. Powinna obowiązkowo wejść do programu nauki, być jedną z pierwszych lekcji nauki o patriotyzmie i Polsce…” – mówi Jarosław Kresa dowódca GRH 58 Pułku Piechoty.
23 stycznia, w 6. rocznicę śmierci majora Krzysztofa Woźniaka, w Dzierżoniowie przed poświęconym mu obeliskiem odbyło się tradycyjne spotkanie. Po krótkim wprowadzeniu, poległego 6 lat temu w Afganistanie oficera JW GROM, dzierżoniowianina, wspólnie wspominali jego Rodzice, Rodzina, licznie przybyli koledzy, a także kilku samorządowców (wśród nich burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski), członkowie stowarzyszenia „Pasjonat” z Pieszyc oraz Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego z Dzierżoniowa, mieszkańcy miasta i powiatu oraz członkowie GRH 58. pułku piechoty (4. psw), którzy wystawili posterunek honorowy przed obeliskiem. Pamiętając o Jego bohaterskiej postawie oddaliśmy hołd poległemu żołnierzowi.
Cześć i chwała bohaterom!
Boże, błogosław wolnej i niepodległej Polsce!

Zdjęcia Krzysztof Bachiński STF.
Kazimierz M. Janeczko


Galeria - 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. Dzierżoniów


6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów 6. rocznica śmierci mjr Krzysztofa Woźniaka – 23.01.2019. | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl