Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 2 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 8 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 9 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 10 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 13 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Wybory idą :)
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 16 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 17 dni temu

Dzierżoniów

14. kolejka II Ligi Piłki Ręcznej: zabrakło doświadczenia

BartekZ

Żagiew w Świebodzinie nie była faworytem, jednakże chciała wziąć rewanż za minimalną porażkę z pierwszej kolejki rozgrywek (w Dzierżoniowie ZEW wygrał jedną bramką). Młoda drużyna Macieja Łazora dzielnie walczyła dosłownie do ostatnich minut, jednak właśnie te okazały się być kluczowe. Bardziej doświadczeni gospodarze zachowali więcej zimnej krwi i 3 punkty zostały w województwie lubuskim.

W Dzierżoniowie w seniorską piłkę wszedł młody skład, ale wola walki co roku jest taka sama. Jestem pod wielkim wrażeniem ich ambicji i woli walki. Bardzo dobre widowisko, emocje do ostatnich minut – tak tuż po zakończeniu meczu, na gorąco mówił rozgrywający miejscowych, Piotr Książkiewicz.

Spotkanie było bardzo wyrównane, ale to gospodarze jako pierwsi osiągnęli większą przewagę. Po serii czterech bramek z rzędu, w 16 minucie prowadzili 8:5. Po stronie Zewu brylował Artur Radny, który tylko w pierwszej połowie aż 5 razy umieszczał piłkę w bramce Żagwi. Ofensywa gości natomiast opierała się głównie na skutecznej grze Przemysława Mańskiego. Młodziutki skrzydłowy, który większość rundy jesiennej spędził na leczeniu urazu kolana, wraca do świetnej formy sprzed feralnej kontuzji.

Drugą odsłonę lepiej zaczęli przyjezdni z Dzierżoniowa. Trzy szybkie bramki Mańskiego dały upragnione prowadzenie Żagwi. To jednak zmobilizowało gospodarzy, którzy niesieni fantastycznym dopingiem, po raz kolejny zaliczyli serię czterech trafień z rzędu. Tym razem odpowiedzialność za grę w ataku na swoje barki wziął Nogajewski. Najlepszy strzelec Zewu aż sześciokrotnie umieszczał piłkę w bramce Madalińskiego.

MKS nie odpuszczał. Heroiczna walka dzierżoniowskiej młodzieży ukoronowana została na niespełna 10 minut przed końcem rywalizacji – właśnie wtedy do remisu doprowadził Mański. Ostatnie 5 minut należało jednak do faworyzowanych gospodarzy. Z wyniku 23:23, w ciągu trzech minut zrobiło się aż 27:23 na korzyść Zewu. Bramkę na otarcie łez w ostatniej akcji spotkania zdobył jeszcze Mateusz Błażkiewicz, a tym samym ustalił końcowy rezultat na 27:24.

Trudny teren, na którym od kilku sezonów ciężko nam się gra. Generalnie to nasze błędy w ataku i zbyt wiele strat zadecydowało o porażce – w ten sposób po ostatniej syrenie, o przyczynach przegranej opowiadał Bartosz Galik, rozgrywający ekipy z Dzierżoniowa.

W kolejną sobotę, Żagiew czeka być może jeszcze trudniejsza przeprawa. Tym razem ekipa Macieja Łazora na wyjeździe zmierzy się z Tęczą Kościan, która w obecnym sezonie punkty odbiera najlepszym zespołom i jest rewelacją rozgrywek.

TZ Zew Świebodzin 27:24 (13:11) MKS Żagiew Dzierżoniów

ŻAGIEW: Madaliński, Delmaczyński – Mański 7, Batko 4, M. Błażkiewicz 3, Klemenski 3, Galik 3, Rymsza 3, Kaźmierczak 1, Kurzydło, Grycan, Pietrzykowski, Nowak, Konieczny, Matlęga,

ZEW: M. Cenin, Hady, Pasiuta – Radny 8, Nogajewski 7, Tarasiuk 4, Tomczyk 2, J. Cenin 2, Sielicki 1, Radziwon 1, P. Książkiewicz 1, Kowalaszek 1, Ł. Książkiewicz, Hrycak, Bryza, Kaliszak