2
ło panie, ale lanie
Anonim skomentował(a) Lechia zebrała baty w Bielsku … [1 video + 43 foto]17 godzin 13 minut 5 sekund temu
Brawo drużyna
Anonim skomentował(a) Przebudzenie Bielawianki Bielawa0 miesięcy 3 dni temu
Bardzo dobre sędziowanie na turnieju, pozdrawiam
Xyz skomentował(a) IV Memoriał Oskara Plinty – podsumowanie0 miesięcy 15 dni temu
I znowu w plecy
Marek skomentował(a) Sobota: mecz Bielawianka – Polonia Świdnica0 miesięcy 16 dni temu
Chciałbym aby Lechia spadła, IV liga z Lechią, Górnikiem Wałbrzych czy Polonią Świdnica zapowiada się ciekawie. ps. kibice Lechii bez spiny to nie jest atak
Bielawianka skomentował(a) Porażka Lechii Dzierżoniów 0:10 miesięcy 19 dni temu
Oho, zaczęliśmy się podpisywać. Skąd my to znamy?:)
Widzę skomentował(a) Sukces Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego!0 miesięcy 20 dni temu
Będzie sieka na wyborach. Stawiam na drugą turę Rak kontra Łyżwa
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kandydat jednocześnie popierany przez PIS i OBS? To niezgodne z naturą. To tak jakby kogoś popieralo i PiS i PO jednocześnie. Więc coś z tym PIS w Bielawie jest nie tak. To PIS tylko z nazwy. Taka wydmuszka.
Jestem za!
Kurcze, może być ciekawie.

Bielawa

W dziesiątkę derby dla Bielawianki

W dziesiątkę derby dla Bielawianki Bielawa News Piłka nożna

22 sierpnia Bielawianka podejmował piłkarzy Polonii-Stali Świdnica. Obie drużyny po pierwszych wygranych spotkaniach nabrały chęci na dodatkowe 3 punkty. Pierwsze minuty meczu stały pod znakiem gry w środku pola i kilkoma niezbyt dokładnymi próbami pokonania bramkarzy po obu stronach. Mecz nabierał tępa i w 20′ po rajdzie Prokopa, dośrodkowaniu i błędzie defensywy gości z okolicy 11 metra Robson bez problemu pokonuje Kota – 1:0. Bielawianka z upływem minut zaczęła wyraźnie przeważać nad rywalem, choć niewiele z tego wynikało. W drugiej połowie w 47′ następuje zwrot w obrazie gry, gdy sędzia pokazuje Paszkowskiemu drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwoną kartkę. Grająca od tego momentu w dziesiątkę Bielawianka została zamknięta i stało się jasne, że gol dla Polonii jest tylko kwestią czasu. W 57 minucie z boiska schodzi Hernani, Malec co rusz popisuje się kapitalnymi obronami, jednak w 66′ po strzale z 10 metra i rykoszecie został pokonany przez Szczygła. Było 1:1, a gol dał Polonii dodatkowy bodziec do gry. W drużynie Bielawianki następują następne zmiany, a do gry wchodzi Tomkiewicz i Lucas Marques. Pewna swojego Polonia  wciąż atakuje coraz większą ilością graczy. W 80′ Bielawianka zaczyna zagrażać rywalom szybkimi kontrami, po strzale Prokopa piłka ociera się o poprzeczkę. W 85′ futbolówka trafia do Prokopa, który  prawą stroną wbiegając do lini pola karnego kapitalne dośrodkowuje do nadbiegającego Tomkiewicza, a ten lokuje piłkę w bramce. Polonia nie rezygnuje i w 90′ dobrze dysponowany Malec ratuje gospodarzy przed utratą gola. Mecz kończy się wygraną Bielawianki 2:1. Oba zespoły stworzyły wspaniałe widowisko.

Bielawianka – Łukasz Malec – Marcos Pauli (71’Lucas Marques – 88’Jakub Gucwa), Adam Kowalczyk, Adam Tyc, Adrian Morasz, Bartosz Paszkowski, Robson Henrique, Kamil Lechocki,  Piotr Prokop, Mateusz Kuriata (46’Daniel Chęciński – 71’Bartosz Tomkiewicz), Hernani Jose (57’Łukasz Grzywiński) oraz Mateusz Pajda i Dawid Januszewicz

W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa W dziesiątkę derby dla Bielawianki | Bielawa